Mieszkanie Mariny i Wojtka Szczęsnego - zobacz jak mieszkają!

Marina Łuczenko - Szczęsna i Wojtek Szczęsny to para wszystkim dobrze znana! Jeszcze niedawno wszyscy żyli wiadomością o ich sekretnym ślubie. Obecnie są szczęśliwym małżeństwem i mieszkają w Rzymie. Jak wygląda ich mieszkanie? Dzięki zdjęciom wstawianym przez Marinę na Instagram, już dziś się dowiecie!

Nie wszystkie gwiazdy dzielą się z fanami zdjęciami mieszkań. Czasem jednak mamy możliwość zobaczenia ich prywatnych wnętrz dzięki portalom społecznościowym, na których publikują fotografie w mniejszym lub większym stopniu pokazujące ich cztery kąty.

Jak mieszkają Marina i Wojtek?

W rozmowie z magazynem "VIVA!" Wojtek Szczęsny powiedział, iż mieszkają z Mariną w małym, skromnym budynku, w dwupokojowym mieszkaniu, ale są w nim szczęśliwi. Cały apartament młodego małżeństwa utrzymany jest we współczesnym, minimalistycznym stylu. Nie brakuje także dodatków, jednak dobrane są one z umiarem i przemyślane kolorystycznie, dzięki czemu aranżacja jest spójna i bardzo przytulna.

Mieszkanie Mariny i Wojtka utrzymane jest w stonowanych barwach. Królują w nim białe ściany, jasne meble i subtelne dodatki. Para uwielbia wspólne leniuchowanie na miękkiej, szarej kanapie wśród poduszek. W pobliżu stoi nieduży stolik kawowy. W mieszkaniu nie brakuje wspólnych zdjęć, ramek z cytatami oraz bardzo modnych LED-owych kul, które  prezentują się niezwykle zarówno wieczorem, jak i w ciągu dnia.

Salon u Szczęsnych

Salon w mieszkaniu Szczęsnych w Rzymie zdecydowanie opływa w luksusy. Pomieszczenie to, podobnie jak pozostałe, utrzymane jest w białej kolorystyce. Biel sprawia, że mieszkanie wydaje się bardziej przestronne i optycznie większe.

W salonie ustawiona została duża, biała, welurowa kanapa z miękkim oparciem. Podłoga również jest w kolorze białym, monotonię przełamuje szary, puszysty dywan. Duże okna przysłaniają firany sięgające od samego sufitu aż do ziemi. Na suficie zostały zamontowane światełka, które pięknie oświetlają wnętrze, a wieczorem nadają mu romantyczny klimat.

W salonie został ustawiony także duży, biały stół i przezroczyste krzesła, które zdecydowanie są wyznacznikiem nowoczesności. Salon połączony został z kuchnią i oddzielony barkiem z pikowaną obudową. Obok barku ustawione zostały pikowane krzesła barowe z wygodnym oparciem, na srebrnych nóżkach. Cała aranżacja jest niezwykle spójna, a mieszkanie utrzymane w ascetycznej bieli.

Świąteczna elegancja u Mariny i Wojtka

Para zorganizowała święta po raz pierwszy jako małżeństwo we własnym mieszkaniu - chcieli, aby były one wyjątkowe. Na Wigilię zaprosili najbliższą rodzinę, a potrawy przygotowali samodzielnie. Marina uwielbia tworzyć dekoracje - podczas świąt nie zabrakło pięknej żywej choinki z bombkami w kolorze bieli i złota. Miejsce na stole zajęła piękna zastawa ze sztućcami w kolorze złota i ładnie złożonymi serwetkami.

Na zdjęciach z mieszkania w tle widać fortepian, na którym Marina gra w wolnych chwilach, dlatego podczas świąt z pewnością nie zabrakło rodzinnego kolędowania.

Poniżej meble i akcesoria, które idealnie wpisałyby się w aranżację mieszkania Mariny i Wojtka Szczęsnych!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.