Biedronka dla majsterkowiczów

W najnowszej gazetce Biedronki prawdziwa gratka dla majsterkowiczów! Wykonywanie drobnych prac domowo-naprawczych wymaga specjalnego sprzętu - w Biedronce znajdziecie sprzęty i akcesoria, które powinny znaleźć się w każdym domu i przydadzą się każdemu mężczyźnie! Teraz dowiecie się, co znajdziecie w najnowszej ofercie!

Młotowiertarka i wkrętak - sprzęty, które znajdziecie w Biedronce!

Młotowiertarka i wkrętak - sprzęty, które znajdziecie w Biedronce!Młotowiertarka i wkrętak - sprzęty, które znajdziecie w Biedronce! Fot. Biedronka, castorama, kolaż ładnydom Fot. Biedronka, castorama, kolaż ładnydom

W najnowszej ofercie Biedronka proponuje sprzęty idealne dla każdego majsterkowicza. W każdym domu trzeba czasem wykonać większe lub mniejsze prace, do których niezbędne są narzędzia. Tym razem Biedronka przygotowała sprzęty marki Niteo.

W ofercie znajdziecie młotowiertarkę z udarem pneumatycznym w atrakcyjnej cenie 199 złotych. Wiertarka ma dwa tryby pracy - z udarem oraz bez, przy mocy 1050 W. Siła uderzenia młotowiertarki to aż 3,5 J. Warto dodać, iż sprzęt wbudowany ma ogranicznik głębokości. Urządzenie dostępne jest w walizce, w której znajdziecie mnóstwo potrzebnych akcesoriów, takich jak wiertła i dłuta. Młotowiertarka sprawdzi się podczas wiercenia otworów w twardych podłożach, a także przy montażu instalacji elektrycznych w domu.

Biedronka przygotowała także wkręt rewolwerowy z wymiennymi magazynkami z bitami. Sprzęt ma wbudowaną diodę LED, która doświetla miejsce pracy. Wkrętak pozwoli na szybsze wkręcenie lub wykręcenie wkrętów o różnych końcówkach i w różnych rozmiarach.

Kombinerki i klucze dla majsterkowiczów

Kombinerki i klucze dla majsterkowiczówKombinerki i klucze dla majsterkowiczów Fot. Biedronka, castorama, kolaż ładnydom Fot. Biedronka, castorama, kolaż ładnydom

Niezbędnymi narzędziami majsterkowicza są kombinerki i śrubokręty. Są to narzędzia uniwersalne i przydają się w każdym gospodarstwie domowym. W Biedronce w atrakcyjnych cenach znajdziecie klucze francuskie, szczypce nastawne do rur, kombinerki, szczypce boczne, obcęgi, a także szczypce wydłużone.

Warto podkreślić, że wszystkie elementy wykonane są ze stali chromowano - wanadowej, dzięki czemu narzędzia są trwałe, odporne na korozję oraz zdecydowanie twardsze. Solidne wykonanie gwarantuje długoletnie użytkowanie, nawet przy częstej eksploatacji.

Dzwonki bezprzewodowe, przedłużacze i przewody

Dzwonki bezprzewodowe, przedłużacze i przewodyDzwonki bezprzewodowe, przedłużacze i przewody Fot. Biedronka, castorama, kolaż ładnydom Fot. Biedronka, castorama, kolaż ładnydom

Jeśli w mieszkaniu jest dużo urządzeń, które wymagają podłączenia do prądu, często brakuje wystarczającej liczby gniazdek. Najlepszym pomocnikiem są wtedy przedłużacze, które pozwolą podpiąć wszystkie urządzenia do prądu. W Biedronce znajdziecie przedłużacze o długości 1,5 metra w dwóch wariantach kolorystycznych. Oszczędność prądu zapewnia wygodny wyłącznik, a przedłużacz ma aż 6 gniazdek!

Do kompletu warto dokupić przewody USB, które pomogą ładować urządzenia multimedialne i ułatwią transmisję danych. Biedronka przygotowała różne rodzaje przewodów USB, w kolorowych wersjach, a nawet w wygodnych rolkach, dzięki którym kable nie będą się plątały, a my będziemy mieli możliwość automatycznej regulacji długości.

Dzwonek do drzwi wydaje się bardzo mało istotnym elementem, jednak pełni on bardzo ważną rolę. Melodia, którą wygrywa, poinformuje domowników o przybyciu gości. W Biedronce znajdziecie dzwonki bezprzewodowe w cenie 29,99 zł, gdzie do wyboru mamy aż 36 melodii. Dodatkowo dzwonek ma wbudowaną regulację poziomu głośności, Dzięki wysuwanej podstawce może być zawieszony lub postawiony. Dostępny jest w kolorze białym lub czarnym.

Poniżej przedstawiamy pozostałe akcesoria do majsterkowania!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.