Jak mieszka Kuba Wojewódzki?

red.
23.06.2017 12:00
Kuba Wojewódzki słynie ze swego zamiłowania do luksusowych samochodów i życia na wysokim poziomie. Niewiele osób wie jednak, jak mieszka popularny dziennikarz. Jako jeden z nielicznych bardzo chroni swoją prywatność i niezbyt chętnie dzieli się z fanami zdjęciami swojego mieszkania. Na Instagramie uchylił jednak rąbka tajemnicy i odsłonił fragmenty luksusowego apartamentu. Minimalizm czy przepych? Styl klasyczny, a może loftowy? Zobacz i przekonaj się, w jakim stylu urządził swoje gniazdko słynny dziennikarz!

Jak wyglądają wnętrza mieszkania Kuby Wojewódzkiego?

Większość gwiazd chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. W sieci pełno jest zdjęć sławnych osób, które pozują na tle swojego mieszkania, chwaląc się luksusowym życiem. Są jednak i tacy, którzy strzegą swojej prywatności i dbają, by do sieci nie trafiały zdjęcia ich domów. Taką zasadę przyjął król TVN-u, czyli Kuba Wojewódzki. Mimo że dziennikarz jest jedną z najaktywniejszych osób w sieci, próżno szukać zdjęć, na których można zobaczyć całą aranżację. Pokazując fragmenty zdjęć swojego apartamentu, zrobił to oczywiście we właściwym sobie stylu. Zdjęcie powyżej podpisał: "Największa wiocha to pokazywać, jak się mieszka". Mimo to dziennikarz nie omieszkał zamieścić zdjęcia pokazującego fragment swojego apartamentu. Już na pierwszy rzut oka widać, jaki styl wnętrz preferuje. Mieszkanie utrzymane jest w jasnych kolorach, a barwą dominującą jest biel. Wojewódzki najwidoczniej nie lubi przepychu, bo apartament jest urządzony w stylu minimalistycznym. Próżno szukać w nim wielu mebli czy dodatków. Zamiast tego widzimy stylowy fotel, dekoracyjną figurę i surowe lampy. Wszystkie dodatki są w czarnym kolorze, dzięki czemu wspaniale prezentują się na tle białych ścian. Surowy wystrój wnętrza przełamuje drewniana podłoga, dzięki czemu mieszkanie jest przytulniejsze i bardziej klimatyczne.

Mieszkanie gwiazd - salon Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki w subtelny sposób odsłania fragmenty aranżacji swojego mieszkania. Już na pierwszy rzut oka widać, że dziennikarz może się pochwalić dużym metrażem. Mieszkanie gwiazdy TVN jest wyjątkowo przestronne, a żaden ze znajdujących się tam elementów nie jest przypadkowy. Na uwagę zasługuje skórzana sofa, lampa stojąca oraz oryginalny fotel. Za ścianą widać biblioteczkę na książki i płyty. W mieszkaniu Wojewódzkiego dominuje czerń i biel, a całość utrzymana jest w nowoczesnym stylu. Przyglądając się aranżacji mieszkania dziennikarza, trudno nie zauważyć, że jest ona spójna z jego osobowością. Każdy element wydaje się być bardzo przemyślany, a całość prezentuje się niezwykle stylowo i nietuzinkowo.

Zobacz, jak mieszka król TVN-u!

Choć Wojewódzki niespecjalnie chwali się swoim mieszkaniem na portalach społecznościowych, bardziej dociekliwi obserwatorzy mogą doszukać się na zdjęciach fragmentów mieszkania gwiazdy. Słynny dziennikarz od czasu do czasu wstawia zdjęcia przedmiotów na tle swojego apartamentu, dzięki czemu można podejrzeć, gdzie spędza czas i jak odpoczywa. Mimochodem Wojewódzki pokazał także, w jakim stylu urządził swoją kuchnię. Podobnie jak w pozostałych pomieszczeniach, także i tam dominują jasne kolory, a utrzymana jest ona w surowym stylu. W mieszkaniu postawił na minimalizm, dlatego próżno tu szukać zbyt wielu dodatków i dekoracji. Zamiast tego widać prostotę i elegancję!

Poniżej znajdziecie meble i dodatki, które także wpisują się w klimat mieszkania Kuby Wojewódzkiego!

Zobacz wideo
Więcej o: