Mieszkanie Małgorzaty Rozenek-Majdan

red.
28.06.2017 14:00
Małgorzata Rozenek-Majdan należy do grona gwiazd, które chętnie udzielają się na portalach społecznościowych. Dzięki zdjęciom, które zamieszcza, wiemy nie tylko jak spędza wolny czas, ale także jak mieszka. Chcesz zobaczyć, w jakim stylu urządziła swoje wnętrza gwiazda TVN? Zobacz, jak mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan i zainspiruj się!

Jak mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie dzieli się w social mediach swoim życiem prywatnym. Prócz zdjęć z planów zdjęciowych programów w których bierze udział, pojawiają się także prywatne fotografie. Dzięki temu można podejrzeć, jak mieszka Perfekcyjna Pani Domu. Jak widać, prezenterka lubi stylowe i przytulne wnętrza. Na zdjęciu poniżej Rozenek-Majdan odsłoniła część swojego domu. Trzeba przyznać, że wnętrza wyglądają bardzo stylowo i przytulnie. Prezenterka zamiast przepychu, woli proste, minimalistyczne wnętrza w stonowanych kolorach. Jasne ściany świetnie komponują się z szarymi meblami i dodatkami, tworząc ciekawy efekt. Jak widać, gwiazda TVN stawia także na duże lustra, które nie tylko są praktycznym dodatkiem, ale także optycznie powiększy przestrzeń. Całość prezentuje się niezwykle przytulnie i klimatycznie, dlatego nie dziwi fakt, że gwiazda tak chętnie dzieli się zdjęciami ze swojego domu.

Salon Perfekcyjnej Pani Domu

Rozpakowywanie urodzinowych prezentów do świetna okazja do pamiątkowego zdjęcia, zwłaszcza w takim anturażu. Wnętrza domu Małgorzaty Rozenek-Majdan urządzone są w jednej stylistyce, dlatego także na tej fotografii dominują szarości i biele. Okna salonu wychodzą na taras na którym widać ogród i drzewa. Któż nie chciałby zamieszkać w podobnej scenerii? Prócz stylowej kanapy w szarym kolorze, prezenterka postawiła na dywan z grubego włosia, małą szafkę w stylu retro oraz lampkę stołową w jasnym kolorze. Gwiazda wie, że aby wnętrza prezentowały się stylowo, nie można zapomnieć o dodatkach. W salonie Rozenek-Majdan można znaleźć kolorowe poduszki, doniczka z kwiatami oraz stylowe zasłony i lampy. Jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach, dlatego urządzając mieszkanie należy pamiętać o najmniejszych detalach!

Sypialnia Małgorzaty Rozenek-Majdan

Na uwagę zasługuje także sypialnia Perfekcyjnej Pani Domu. Także tutaj prezenterka postawiła na stonowane kolory, spośród których dominują odcienie szarości i bieli. Prezenterka postawiła na prostotę, elegancję i styl. Trzeba przyznać, że sypialnia prezentuje się wyjątkowo przytulnie. Nad łóżkiem znajduje się okno, dzięki czemu do wnętrza wpada więcej światła. Na parapecie widać pokaźną biblioteczkę, trudno się dziwić, w końcu sypialnia to świetne miejsce na czytanie książek! Obok książek, na parapecie widać kwiatki, które wspaniale dekorują sypialnię, wprowadzając do niej wyjątkowy klimat. Gwiazda zrezygnowała ze zbędnych dekoracji, dlatego też w sypialni próżno szukać zbyt wiele dodatków. Trudno nie zgodzić się, że wnętrza domu Małgorzaty Rozenek-Majdan są niezwykle eleganckie i stylowe. Gwiazda postawiła na klasyczne kolory i dodatki, dzięki czemu całość prezentuje się niezwykle elegancko i przytulnie. Jak widać, prezenterka gustuje w przytulnych i minimalistycznych aranżacjach. Zamiast przepychu, widać proste, klasyczne rozwiązania, dzięki czemu wnętrza prezentują się elegancko i z klasą!

Więcej propozycji dodatków do mieszkania znajdziesz poniżej:

Zobacz wideo
Więcej o: