Karcher - urządzenia wysokociśnieniowe - przegląd

Lubisz porządek? Urządzenia Karcher pomogą ci w jego utrzymaniu. Karcher najczęściej kojarzony jest z urządzeniem do mycia samochodu, jednak my mamy na niego wiele innych zastosowań. Pomoże wyczyścić elewacje, taras, odkurzyć mieszkanie, a myjką parową umyjemy wszystkie okna i fugi w domu.

Myjka ciśnieniowa

Woda pod ciśnieniem usunie nawet największe zabrudzienia, dlatego będzie najlepszym pomocnikiem podczas wykonywania domowowych i ogrodowych prac porządkowych. Z pewnością przyda się ona do czyszczenia balkonów, tarasów, narzędzi, rowerów i samochodu. Za pomocą myjki bez problemu pozbędziemy się mchu z kostki brukowej, resztek trawy zalegających na nożach kosiarki czy kurzu z rolet okiennych. Niezależnie od powierzchni, myjka usunie niechciane zanieczyszczenia, jednocześnie nie uszkadzając ich powierzchni.

Myjka ciśnieniowa jest mobilna, często umieszczona na konstrukcji, która ma kółka, dzięki czemu łatwo manewrować nią po całej działce, ale i domu. Uchwyt zapewnia wygodne przenoszenie sprzętu z miejsca na miejsce. Urządznie wyposażone jest w długi wąż, który nie ogranicza nas podczas pracy. Za pomocą przycisku możemy regulować ciśnienie i strumień wody. Każdy model wyposażony jest w specjalny zbiornik na środek czyszczący.

Myjka do okien Karcher

Mycie okien nie należy do najbardziej lubianych obowiązków, ale już teraz może się to zmienić. To sprytne urządzenie pozwoli zaoszczędzić czas, zapewnić komfort i wygodę. Myjka do okien ściąga pozostałości płynu z szyby, dzięki czemu powierzchnia zostaje czysta, bez żadnych smug i zacieków. Urządzenie jest poręczne, dokładne i ma wymienny akumulator, podczas mycia nie plączą się nam żadne kable.

Odkurzacz

Odkurzanie mieszkania, sprzątanie garażu czy rozlanej kawy można wykonać jednym wydajnym urządzeniem. Dysza, rura i wąz odkurzacza mają sporą średnicę, dzięki czemu uporamy się nawet z większymi odpadami, na przykład po remoncie. Bez problemu pozbędziemy się wiór, gipsu czy resztek zaschniętego cementu. Urządzenie wyposażone jest w solidny system czyszczenia filtra, dzięki czemu nie zapchnie się on nawet w sytuacji sprzątania bardzo zanieczyszczonych powierzchni. Po zakończeniu sprzątania po prostu łatwo go opróżniamy.

Odkurzacz wyposażony jest w specjalną szczotkę z miękkim włosiem, dzięki czemu sprząta bardzo dokładnie. Będzie nieocenionym pomocnikiem podczas odkurzania auta, czyszczenia materacy, foteli, dywanów.

Solidne i bardzo wydajne odkurzacze Karcher w najlepszych cenach. Te modele polecamy.

Parownica

Parownica to urządzenie, które pozwoli ci zachować perfekcyjną czystość w łazience i kuchni. Pod wpływem pary brud szybko się oddziela, jest to więc czyszczenie bardzo higieniczne.

Czyszczenie parowe będzie wybawieniem, jeśli w domu mieszkają alegicy. Wysoka temperatura (około 100 stopni) zabija bakterie i usuwa najtrudniejszy brud nawet w ciężko dostępnych miejscach, ułatwiając tym samym sprzątanie, nie wymagając użycia detergentów.

Parownica ma dwie funkcje - jeśli chcesz oddzielić nieczystości od czyszczonej powierzchni, użyj suchej pary. Jeśli zależy ci, aby spłukać brud, użyj pary mokrej, która go zmyje.

Parownica wyposażona jest także w żelazko parowe, które łatwo i szybko wyprasuje twoją odzież.

'

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.