Oferta Biedronki dla mężczyzn - narzędzia i sprzęty

Biedronka często przygotowuje dla swoich klientów oferty tematyczne. Tym razem dyskont przygotował ofertę "zabawek" dla mężczyzn. W Biedronce znajdziecie sprzęty do domowego warsztatu, klucze, młotki do majsterkowania oraz latarki i reflektory! Oferta dostępna od poniedziałku 10.07!

Sprzęty do domowego warsztatu

Sprzęty do domowego warsztatuSprzęty do domowego warsztatu Fot. Biedronka, kolaż ładnydom Fot. Biedronka, kolaż ładnydom

W każdym domu powinny znaleźć się narzędzia do prostych napraw i drobnych prac. Dzięki odpowiednim sprzętom do naprawy mniej poważnych domowych usterek nie trzeba od razu wzywać fachowca! Niektóre prace remontowe również wykonujemy samodzielne, ale nie jesteśmy tego w stanie zrobić bez specjalnych narzędzi.

Biedronka przygotowała sprzęty takie, jak szlifierki z możliwością zmiany prędkości, które ułatwią precyzyjne szlifowanie drewna, tworzyw sztucznych oraz innych materiałów. Szlifierka ma pokrętło do regulacji ustawienia taśmy.

W ofercie znajdziecie także urządzenie o nazwie strug, które ma wbudowany nastawnik głębokości strugania. Urządzenie przyda się do ręcznego strugania i fazowania dużych elementów z drewna twardego i miękkiego, materiałów drewnopochodnych, a także tworzyw drzewnych.

Do uporządkowania przestrzeni w garażu i zabezpieczenia sprzętu możecie kupić torbę narzędziową. Usztywniana torba ma wiele pojemnych kieszeni, dzięki czemu nawet najdrobniejsze narzędzia się nie zgubią, a w garażu będzie panował porządek.

Klucze i młotki - zestaw dla majsterkowicza

Klucze i młotki - zestaw dla majsterkowiczaKlucze i młotki - zestaw dla majsterkowicza Fot. Biedronka, kolaż ładnydom Fot. Biedronka, kolaż ładnydom

W żadnym domowym warsztacie nie może zabraknąć zestawu kluczy nasadowych, które można wykorzystać do napraw usterek w domu czy w samochodzie. Warto kupić walizkę z całym zestawem różnego rodzaju kluczy, najlepiej wykonanych ze stali, dzięki czemu narzędzia posłużą nam przez długie lata. Klucze oferowane przez Biedronkę mają precyzyjny mechanizm obrotowy o dokładności 5 stopni.

W atrakcyjnej cenie możecie kupić także walizkę z kompletem wierteł do różnego rodzaju materiałów oraz zestaw śrubokrętów i bitów. Podczas urządzania mieszkania lub remontu z pewnością przyda się zestaw akcesoriów montażowych. W Biedronce znajdziecie aż 5 zestawów uchwytów, gwoździ, haczyków do mocowania oraz pinezek.

W ofercie znajdą się także młotki z antypoślizgową, ergonomiczną rączką, dzięki czemu uchwyt jest bardzo stabilny i trwały.

Latarki i reflektory

Latarki i reflektoryLatarki i reflektory Fot. Biedronka Fot. Biedronka

Oświetlenie warsztatu czy garażu to bardzo ważna kwestia. W dobrze oświetlonym pomieszczeniu dużo łatwiej się pracuje, nie męcząc wzroku. W Biedronce znajdziecie minilatarki robocze, które zapewniają mocne, białe światło, a obrotowy klips i magnes pozwala na zawieszenie jej w wybranym miejscu.

W ofercie znajdziecie także latarki z magnesem, z możliwością regulacji kąta oświetlenia. Magnes pozwala na przymocowanie latarki do metalowych powierzchni. Przed domem lub nad wjazdem do garażu świetnie sprawdzi się reflektor solarny z czujnikiem ruchu. Reflektor dzięki nasłonecznieniu w ciągu dnia ładuje się, a po zmroku świeci, przetwarzając energię słoneczną.

Poniżej znajdziecie pozostałe sprzęty i akcesoria, które przypadną do gustu majsterkowiczom!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.