Modny trend: filmowe dodatki do mieszkania

Martyna Trębacz
01.08.2017 10:00
Liczna miłośników światowego kina wciąż rośnie. Trudno się dziwić, że na rynku wciąż przybywa publikacji na temat gwiazd, które wyrosły na prawdziwe ikony Hollywood. Prócz licznych albumów, filmów dokumentalnych czy książek biograficznych, wiele osób pragnie także udekorować swoje mieszkanie dodatkami z wizerunkiem hollywoodzkich gwiazd. Ikony kina, takie jak Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor czy Audrey Hepburn są prawdziwą inspiracją dla producentów dodatków do mieszkania. Ty także marzysz, by nadać swoim wnętrzom wyjątkowy styl? Poniżej przedstawiamy dodatki do mieszkania z wizerunkiem najpopularniejszych aktorek Hollywood. Zobacz i zainspiruj się!

<B>SALON</B>. Kaseton ze słynną aktorką to jednocześnie lampa - z tyłu są zainstalowane zmieniające kolor taśmy LED. Na ścianie wielkoformatowy wydruk (2,7 x 5,7 m) z widokiem Nowego Jorku.SALON. Kaseton ze słynną aktorką to jednocześnie lampa - z tyłu są zainstalowane zmieniające kolor taśmy LED. Na ścianie wielkoformatowy wydruk (2,7 x 5,7 m) z widokiem Nowego Jorku. fot. SYLWESTER REJMER fot. SYLWESTER REJMER

"Filmowe" dodatki do mieszkania od kilku sezonów cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów. Trudno się dziwić, biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie światową kinematografią i miliony wielbicieli takich gwiazd jak Marilyn Monroe czy Audrey Hepburn. Wizerunki hollywoodzkich aktorek można spotkać nie tylko na plakatach, ale także obrazach czy poduszkach. W ten sposób, za niewielkie pieniądze można udekorować swoje wnętrza w prawdziwie filmowym stylu.

Dekorując mieszkanie dodatkami z wizerunkiem hollywoodzkich gwiazd, trzeba pamiętać o zachowaniu umiaru. Zbyt wiele dodatków z wizerunkiem Marilyn Monroe czy Elizabeth Taylor może przynieść efekt odwrotny od zamierzonego. Obraz na ścianę i poduszki do salonu czy sypialni w zupełności wystarczą, aby stworzyć filmowy klimat. W takich wnętrzach nie potrzeba już żadnych charakterystycznych przedmiotów. Dekoracje z wizerunkiem ikon światowego kina z pewnością nadadzą wnętrzom wyjątkowy i ciekawy charakter. Jeśli więc marzysz o dekoracjach inspirowanych kinem, skorzystaj z naszych propozycji!

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Więcej o: