Fototapety do mieszkania - odmień wnętrza!

Koniec z nudą na ścianie! Wieża Eiffla, nadmorska plaża lub bańki mydlane - możesz mieć to wszystko na co dzień we własnym mieszkaniu. Jak to możliwe? Efektowne tapety odmienią charakter każdego wnętrza, nadadzą mu klimat i będą oryginalną dekoracją. Wybierz fototapetę dla siebie!

FototapetaFototapeta Fot. Bimago Fot. Bimago

Fototapety królowały w latach 70. i 80. - szczególnie te z palmami i wodospadami. Później zostały uznawane za symbol kiczu i odeszły do lamusa. Teraz obserwujemy ich wielki powrót! Nowoczesne fototapety dostępne są w szerokiej palecie barw, a wybór wzorów jest ogromny! Dzięki fototapetom możemy stworzyć niesamowite aranżacje, wybierając motywy morskie, górskie, bańki mydlane czy kwieciste łąki!

Dawniej fototapety tworzone były na papierze, część z nas z pewnością pamięta, jak ciężko było się ich pozbyć ze ściany. Obecnie wykonywane są z innych surowców, miedzy innymi z folii, lateksu czy winylu, dzięki czemu są trwalsze, a ich wzory bardziej efektowne.

Wzór fototapety możemy dopasować do swoich upodobań - np. wybrać tę ze zdjęciem ulubionej gwiazdy filmowej, ikony stylu, na przykład Audrey Hepburn czy Marilyn Monroe. W kuchni świetnie sprawdzą się fototapety z motywem owoców, warzyw, przypraw, kawy czy herbaty. Miłośnicy podróży wybrać mogą motywy map, sławnych budowli, takich jak wieża Eiffla, górskie widoki lub morskie fale. Sypialnia powinna być pomieszczeniem o lekkim charakterze, w którym łatwo się zrelaksować - tutaj świetnie sprawdzą się bańki mydlane, fototapety z diamentami lub te dające poczucie głębi.

Fototapeta w mieszkaniu to ponadczasowa ozdoba! Oryginalny wzór diametralnie odmieni wnętrze i zaskoczy naszych gości. Piękny motyw na ścianie stanie się pocztówką z podróży lub widokiem na nasze marzenia.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.