Krzesła do mieszkania za mniej niż 300 zł

Karolina Mucha
08.08.2017 14:00
Krzesło - funkcjonalny mebel, na którym możemy odpocząć, usiąść podczas obiadu, kolacji czy rozmowy z przyjaciółmi. Dzięki efektownym kształtom i modnym wykończeniom może też być dekoracją wnętrza. Nie trzeba wydawać fortuny, by mieć w swoim mieszkaniu modne i designerskie krzesło! Wybraliśmy dla was krzesła z polskich sklepów za mniej niż 300 zł.

Modne krzesło ażuroweModne krzesło ażurowe Fot. Homebook Fot. Homebook

Wybór krzeseł, które będą zarówno wygodne, jak i modne, nie jest prosty i wymaga zastanowienia. Jednym z elementów krzesła, na który zwracamy uwagę, są nogi. W klasycznych wnętrzach świetnie sprawdzą się krzesła z metalowymi nogami lub tradycyjne, drewniane, które są ponadczasowe i na stałe wpisały się w kanony urządzania wnętrz. W nowoczesnych wnętrzach spotykane są krzesła z nogami układającymi się w płozy.

O komforcie krzesła decyduje siedzisko i oparcie - oba elementy powinny być ergonomicznie zaprojektowane. Ozdobne elementy krzesła nie mogą przeszkadzać w użytkowaniu i wbijać się w plecy. Krzesło z miękkim siedziskiem sprawdzi się podczas dłuższego przesiadywania na nim. W salonie dobrym wyborem będą krzesła z siedziskiem z ekoskóry lub tapicerowane. Drewniane krzesła z kolei lepiej wybrać do kuchni.

W sklepach wnętrzarskich znajdziemy mnóstwo modeli krzeseł, mniej lub bardziej designerskich, tapicerowanych, drewnianych lub plastikowych. Nie musimy zostawiać w sklepie fortuny, by cieszyć się modnym i wygodnym krzesłem w swoim mieszkaniu.

Poniżej znajdziecie 18 krzeseł z różnych materiałów, w modnych kształtach, których cena nie przekracza 300 zł!

Zobacz wideo
Więcej o: