Najpiękniejsze zegary do mieszkania do 100 zł

Martyna Trębacz
07.08.2017 14:00
Zegar to ciekawy i wyjątkowy sposób na udekorowanie mieszkania. Niezależnie od stylu w jakim urządzone są wnętrza, można dobrać zegar, który idealnie ozdobi ścianę, tworząc elegancki klimat. Co ważne, kupno zegara wcale nie musi oznaczać dużych nakładów finansowych. Poniżej przedstawiamy propozycje 18 zegarów do mieszkania, których cena nie przekracza 100 zł, a za najtańszy z nich zapłacisz jedynie 35 zł!

Najpiękniejsze zegary do mieszkania do 200 złNajpiękniejsze zegary do mieszkania do 200 zł fot. Homebook fot. Homebook

Na pozór mogłoby się wydawać, że rozwój techniki sprawi, że tradycyjne zegary odejdą do lamusa. W końcu nie potrzeba kupować zegara, by sprawdzić, która jest godzina. Nie oznacza to jednak, że tradycyjne zegary nie cieszą się zainteresowaniem i popularnością. W końcu prócz swojej praktycznej funkcji, idealnie zdobią wnętrza, dodając im klimatu i ciekawego stylu. Zwłaszcza że wybór zegarów na ścianę jest bardzo szeroki.

Wśród wielu osób pokutuje błędne przekonanie, że zegary na ścianę to bardzo kosztowna inwestycja. Okazuje się jednak, że nawet za niewielkie pieniądze można kupić wyjątkowy zegar, który będzie prawdziwą ozdobą mieszkania. Nie wierzysz? Poniżej znajdziesz 18 najchętniej kupowanych zegarów do mieszkania, za mniej niż... 100 zł! Za najtańszy model zapłacisz zaledwie 35 zł. Zobacz sam i zainspiruj się!

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • jezuitaitamta

    Oceniono 1 raz 1

    Ładniejsze modele zegarów można kupić do 20 zł. Prawda, że to pamiątka z nieodbytego pobytu w Chinach, aleć miejmy świadomość tego, że chiński mur przetrwał kilkaset lat i zapewne jeszcze kilkaset przetrwa, a niemiecka robota, czyli mur berliński nie przetrwał nawet pół wieku. Poza tym łatwiej wymienić na nowy zegar do 20 zł niż taki za stówę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX