Najpiękniejsze zegary od home&you

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą! A w dobie smarftonów godzinę najczęściej sprawdzamy na wyświetlaczu swojej komórki, jednak nie możemy zapominać o tradycyjnych zegarach. W sieci sklepów home&you znajdziecie piękne zegary, które pokażą, jak szybko mijają godziny i jak długie mogą być minuty. Oryginalne kształty zegarów będą wspaniałą dekoracją każdego wnętrza!

Najpiękniejsze zegary od Home&youNajpiękniejsze zegary od Home&you Fot. Home&you Fot. Home&you

Zegary ścienne i stojące nie pełnią w naszym życiu już tak ważnej roli, jak dawniej. Jednak fantazyjne kształty i wzory mogą być oryginalną dekoracją każdego mieszkania, która wywołuje zachwyt nie tylko gości, ale i domowników.

W najbliższy długi weekend, w dniach 11.08-15.08 sieć sklepów Home&you przygotowała dla swoich klientów wspaniałą ofertę! Macie okazję na kupno drugiego produktu z kolekcji o 50% taniej! Warto postawić na zegary.

W home&you znajdziecie nowoczesne zegary wiszące, które świetnie sprawdzą się w salonie, kuchni czy przedpokoju. Osoby o romantycznym usposobieniu mogą kupić zegar w kształcie serca. Dla miłośników nowoczesności sklep przygotował zegary z kolekcji Diamond, bijące blaskiem i elegancją - są strzałem w dziesiątkę w aranżacji salonów i otwartych przestrzeni.

Dużą popularnością cieszą się zegary stojące, które można ustawić na kominku, komodzie czy szafce nocnej. Są również dostępne w oryginalnych wzorach! Znajdziecie czasomierze z modnym napisem HOME, zegary obudowane kamykami, modele w kształcie roweru oraz klepsydry.

Nie czekajcie ani chwili! Oryginalny zegar w mieszkaniu będzie ponadczasową dekoracją!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.