Kolekcja Wedding od home&you

Karolina Mucha
15.08.2017 10:00
Sezon ślubny w pełni, a co za tym idzie, dylematy gości - co podarować nowożeńcom? Stałym zwyczajem stały się pieniądze wkładane do koperty oraz kwiaty, które niestety więdną i wiele młodych par woli je czymś zastąpić. Home&you stworzyło kolekcję Wedding, w której znajdziecie drobiazgi do domu i tekstylia, idealne na prezent dla nowożeńców!

Kwiaty w prezencie ślubnym odchodzą w zapomnienie. Nowożeńcy wolą praktyczne rozwiązania. Najbardziej popularnym upominkiem stały się wina. Młoda para często na zaproszeniu umieszcza zabawny wierszyk sugerujący, jakiego drobiazgu oczekuje zamiast kwiatów.

W związku z tym, że nowożeńcy po ślubie zamieszkują razem, warto podarować drobiazgi, które świetnie sprawdzą się podczas urządzania wspólnego domu. Sieć sklepów home&you przygotowała specjalną kolekcję pod hasłem "Wedding- I do it!". W ofercie nie brakuje ramek na zdjęcia, zarówno pojedynczych, jak multiramek, w których można umieścić najpiękniejsze wspomnienia ze ślubu, wesela oraz rodzinnego życia. Doskonałym prezentem będzie także komplet kubków dla pary, nieduża zastawa stołowa, patera w kształcie serca lub kieliszki do wina.

Nowożeńcy z pewnością ucieszą się także ze śnieżnobiałego lub kremowego kompletu miękkich ręczników. Szczęśliwi czasu nie liczą, tym bardziej zakochani, jednak zegar w domu jest praktycznym i dekoracyjnym elementem - warto kupić młodej parze zegar z modnym napisem "Love" lub "Home".

Świetnym pomysłem jest także podarowanie kompletu pościeli. Warto jednak wcześniej podpytać o wymiary łóżka. Dekoracyjne poszewki na poduszki oraz narzuta to także doskonały i praktyczny prezent. Jeśli decydujemy się na droższy upominek, warto kupić lampkę nocną, która stworzy romantyczny klimat w sypialni.

Poniżej znajdziecie wszystkie wyżej opisane przedmioty, idealne na prezent dla Młodej Pary! :)

Więcej o: