Nowa kolekcja w sklepach home&you - szkolna wyprawka!

Wielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny. Koniec wakacji to najwyższa pora na kompletowanie wyprawki szkolnej dla dziecka. Z tej okazji, znana marka home&you przygotowała specjalną kolekcję, dedykowaną uczniom. W ofercie sklepu można znaleźć zarówno przybory szkolne, jak i kubki, torby czy breloczki na klucze. Akcesoria prócz swojej funkcjonalności, wyróżnia wyjątkowy wygląd. Motywem przewodnim kolekcji są zwierzęta - lis, kot i sowa!

Nowa kolekcja w sklepach home&you - szkolna wyprawka!Nowa kolekcja w sklepach home&you - szkolna wyprawka! fot. home&you fot. home&you

Któż z nas nie marzył w dzieciństwie o przyborach szkolnych, które prócz swojej funkcji użytkowej, są także świetną ozdobą lub nawet zabawką? Firma home&you wyszła naprzeciw oczekiwaniom uczniów i stworzyła wyjątkową kolekcję, która łączy funkcjonalność i ciekawy wygląd. Dzięki temu, mali uczniowie z chęcią będą wyczekiwać pierwszego dnia szkoły, a nauka przestanie kojarzyć się wyłącznie z przykrym obowiązkiem. Dzięki wyjątkowej kolekcji od home&you można połączyć przyjemne i pożytecznym i skutecznie umilić naszym pociechom, szkolny czas. Jakie produkty znajdą się w ofercie sklepu?

Marka home&you postarała się, by kolekcja była różnorodna i dopasowana do potrzeb. W ofercie sklepu można znaleźć zarówno piórniki, spinacze, notatniki, zeszyty czy breloczki do kluczy z wizerunkiem ukochanego kota czy lisa. W motywach zwierzęcych można także kupić poduszki, siedziska, szlafroki czy koce. Ciekawym pomysłem jest także skarbonka czy ramka na zdjęcia, które z pewnością mogą być wspaniałą ozdobą pokoju. Bardzo praktycznym produktem, który znalazł się w tej kolekcji jest budzik, także w nietuzinkowej formie, który z pewnością ułatwi wczesne wstawanie. Produkty zawarte w tej wyjątkowej kolekcji łączą w sobie funkcjonalność i kreatywność, dzięki czemu wyprawka szkolna od home&you z pewnością spodoba się zarówno rodzicom jak i uczniom.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.