Stół do kuchni w stylu skandynawskim do 1000 zł

Martyna Trębacz
16.08.2017 12:00
Stół jest bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni lub jadalni. To na nim spożywamy posiłki, pijemy kawę, przy nim czytamy poranną prasę. Na rynku dostępne są różnego rodzaju stoły, dzięki czemu każdy bez większego problemu może znaleźć interesujący go model. Zobacz najmodniejsze propozycje stołu do kuchni w stylu skandynawskim za mniej niż 1000 zł!

Salon w skandynawskim stylu.Salon w skandynawskim stylu. fot. Mateusz Torbus 7TH IDEA fot. Mateusz Torbus 7TH IDEA

Na rynku dostępnych jest tak wiele propozycji stołów do kuchni, że każdy powinien bez problemu wybrać ten, który najlepiej dopasuje się do wystroju wnętrza. Największą popularnością cieszy się obecnie styl skandynawski, dlatego tak wiele osób szuka stołu, który pasowałby do kuchni właśnie tak urządzonej.

Wiele osób błędnie zakłada, że zakup stołu w stylu skandynawskim to zbyt duży wydatek. Wbrew pozorom można kupić stylowy i praktyczny stół w rozsądnej cenie. Aby ułatwić poszukiwania, specjalnie dla was przygotowaliśmy propozycje 15 stołów w stylu skandynawskim, które cena nie przekracza 1000 zł. Co więcej, za najtańszy z nich zapłacimy jedynie 463 zł!

Zobacz wideo
Więcej o: