Wazon do 150 zł - najładniejsze modele

Jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach. W przypadku mieszkania - w dodatkach, dlatego tak ważne jest, by ich wybór był przemyślany. Doskonałym dodatkiem jest wazon - kwiaty w nim umieszczone dodadzą klimatu i przytulności. Specjalnie dla was wybraliśmy wazony, których cena nie przekracza 150 zł.

Wazon do 300 złWazon do 300 zł Fot. Sfmeble, kolaż ładnydom Fot. Sfmeble, kolaż ładnydom

Okrągłe, prostopadłe, fikuśne, małe, duże, kolorowe, czarne lub białe - w sklepach znajdziemy mnóstwo modeli wazonów, które warto mieć w swoim mieszkaniu. Ceny niektórych z nich są dosyć wysokie i nie możemy sobie na nie pozwolić, jednak nie trzeba wydawać fortuny, by mieć w swoim domu naprawdę piękny wazon.

Wazony w standardowych kształtach nadal cieszą się popularnością, jednak coraz częściej do nowoczesnych wnętrz wybieramy te o nietypowych kształtach. Modnym motywem jest sowa, która pojawia się także na wazonach. W sklepach znajdziecie wazony przypominające też inne rodzaje zwierząt. Najzwyklejszy słoik przewiązany kolorowym sznureczkiem może być zaskakująco piękną dekoracją.

Ważnym aspektem przy wyborze wazonu jest jego kolor. To właśnie kolor podkreśla charakter wnętrza. Ciemne wazony dodają wnętrzom elegancji i powagi, natomiast jasne i przezroczyste - lekkości i skandynawskiego klimatu. Przezroczysty, ceramiczny lub porcelanowy wazon polecamy wybierać do wnętrz w stylu prowansalskim i klasycznym. W stylu skandynawskim odnajdą się modele drewniane i ceramiczne - pastelowe i beżowe. Do nowoczesnych aranżacji najlepiej dobrać wazon o oryginalnym kształcie lub w wyrazistej kolorystyce.

Poniżej znajdziecie modele wazonów wybrane przez redakcję.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.