Stolik kawowy polskiej marki Selsey do 250 zł

Stolik kawowy to z pozoru mało znaczący element wyposażenia salonu. Nic bardziej mylnego. To właśnie stolik kawowy jest miejscem, przy którym spędzamy czas w gronie przyjaciół. Idealne modele łączą w sobie funkcjonalność i wyjątkowy design. Poniżej przedstawiamy najciekawsze propozycje stolików kawowych, które znajdziemy w sklepach Selsey. Co ważne, każdy z nich kosztuje nie więcej niż 249 zł.

Stoliki kawowe do 250 zł od Selsey, fot. www.instagram.com/selseyliving_pl/

Stolik kawowy to idealne uzupełnienie aranżacji salonu. Prócz swej podstawowej funkcji może być także świetną ozdobą wnętrza. Dlatego przed zakupem warto zastanowić się, jaki model będzie najlepiej pasował do stylu, w jakim urządziliśmy mieszkanie. Ważne jest także, aby stolik pasował do obicia sofy oraz koloru i rodzaju podłogi.

Dzięki szerokiej ofercie stolików kawowych każdy może znaleźć model najbardziej dopasowany do swojego mieszkania. Dostępne na rynku stoliki nie muszą kosztować wiele, dzięki czemu nawet przy niewielkim budżecie można znaleźć odpowiedni model. Poniżej prezentujemy 15 modnych stolików kawowych polskiej marki Selsey, które świetnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Cena najtańszego stolika wynosi 89 zł, a niektóre z przedstawionych modeli są przecenione. Szukasz modnego stolika do salonu? Nic prostszego, zobacz i zainspiruj się!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.