Najbardziej oryginalne stoliki kawowe i ławy - wybór redakcji

Stolik kawowy lub ława - to mebel szczególnie przydatny w salonie. Idealny do zaserwowania twoim gościom kawy, herbaty lub innych napojów czy przekąsek. Stolik lub ława o nietypowym kształcie spełnią także funkcję dekoracyjną. Wybraliśmy specjalnie dla ciebie najoryginalniejsze stoliki kawowe oraz ławy!

Można pokusić się o stwierdzenie, że oryginalny stolik kawowy lub ława staną się wyznacznikiem stylowej aranżacji salonu. Tego typu mebel jest obowiązkowy! Przyda się podczas rodzinnych wieczorów oraz spotkań z przyjaciółmi. Siedząc na kanapie, w zasięgu ręki będziemy mieli gorące napoje, drinki oraz przekąski. Poniżej znajdziecie najoryginalniejsze stoliki kawowe i ławy wybrane przez naszą redakcję. Zwróćcie uwagę, że mebel o efektownych kształtach jest w stanie diametralnie odmienić charakter pomieszczenia!

Ławy i stoliki kawowe ze szklanymi elementami 

Stolik kawowy z elementami szkła.Stolik kawowy z elementami szkła. Stolik kawowy z elementami szkła. Fot. Shumee Stolik kawowy z elementami szkła. Fot. Shumee

Sklepy wnętrzarskie oferują mnóstwo modeli stolików kawowych i ław. Projektanci prześcigają się w tworzeniu oryginalnych form. Klasyczne, minimalistyczne stoliki mają swój urok, jednak coraz częściej wypierane są przez meble o fikuśnych kształtach. Ceny nowoczesnych modeli przewyższają standardowe, jednak rekompensuje nam to efektowny wygląd stolika czy ławy - wnętrze nabiera dzięki nim indywidualnego charakteru. Bardzo popularne są ławy i stoliki kawowe ze szklanymi elementami. Pasują do nowoczesnych i przestronnych wnętrz, także tych w stylu skandynawskim.

Ławy i stoliki kawowe z metalu i drewna

Stolik kawowy z metalu i drewna.Stolik kawowy z metalu i drewna. Stolik kawowy z metalu i drewna. Fot. Shumee Stolik kawowy z metalu i drewna. Fot. Shumee

Popularnością cieszą się również stoliki wykonane z metalu, które świetnie wpiszą się w styl industrialny. Taki stolik czy ława często ma błyszczącą powłokę, widoczne zawiasy lub śruby. W salonie pięknie zaprezentuje się nowoczesny stolik drewniany, ze specjalnie okorowanym i zaimpregnowanym pieniem. Ten model najczęściej ma szklany blat, a podstawę z powyginanych gałęzi lub korzeni, co wygląda niezwykle efektownie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.