Trendy wnętrzarskie jesień- zima 2017. Co będzie modne?

Już niebawem czekają nas długie, jesienne wieczory, a lato będzie jedynie wspomnieniem. Zmieniająca się pogoda, niższe temperatury i brak słońca prowadzą do obniżenia nastroju i gorszego samopoczucia. Można jednak walczyć z jesienną chandrą, odświeżając wnętrza swojego mieszkania. Zobacz najmodniejsze trendy wnętrzarskie na jesień 2017 i stwórz przytulną i klimatyczną aranżację mieszkania!

Trendy wnętrzarskie jesień- zima 2017. Co będzie modne?Trendy wnętrzarskie jesień- zima 2017. Co będzie modne? fot. Homebook fot. Homebook

Chłodne, surowe wnętrza odchodzą do lamusa. Tej jesieni prym będą wiodły ciepłe i naturalne aranżacje, przyjazne dla domowników i funkcjonalne. Co ważne, taki efekt można uzyskać nawet niewielkimi nakładami finansowymi, dobierając odpowiednią paletę kolorów oraz naturalne materiały.

Tej jesieni warto postawić na odcienie ziemi - prym będą wiodły pastele, brązy, beże, szarości oraz butelkowa zieleń. Dzięki takiej kolorystyce w mieszkaniu zapanuje wyjątkowy nastrój, dzięki czemu poczujemy się jak na spacerze w lesie. Modnym trendem tej jesieni są także naturalne materiały, takie jak drewno, papier czy korek. Dużym powodzeniem cieszą się stoliki tworzone z korzenia drzewa, wiklinowe fotele oraz skórzane sofy i dywany. Modnymi dodatkami do mieszkania są wciąż poduszki, narzuty oraz pledy wykonane z weluru i aksamitu. Całość dopełnią ręcznie tkane dywaniki i chodniki.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.