Hoker - stylowe krzesło do mieszkania

Karolina Mucha
31.08.2017 15:00
Hoker - modny mebel do kuchni. Sprawdzi się doskonale we wnętrzu, gdzie jest wyspa kuchenna. Wysoki stołek barowy stał się hitem w kuchennych aranżacjach. Dlaczego? Nadaje wnętrzu prestiż i czyni je dizajnerskim. Wybraliśmy dla was najbardziej stylowe modele!

Hoker - modny stołek barowyHoker - modny stołek barowy Fot. Homebook Fot. Homebook

Kuchnia powinna być urządzona ładnie i funkcjonalnie. Meble odgrywają tu bardzo ważną rolę. Hoker kuchenny stał się prawdziwym hitem aranżacyjnym. Nie tylko posłuży jako wygodne siedzisko przy blacie kuchennym czy barku, ale model o oryginalnym kształcie będzie też świetną dekoracją kuchni.

Wybierzmy hoker, który będzie wygodny! Im wyższe oparcie, tym wygodniej się siedzi. Ogromną popularnością cieszą się modele z drewnianymi nóżkami i skórzanym siedziskiem. Często wybierane są także te z ażurowym oparciem, które wnoszą do wnętrza lekkość i delikatność. We wnętrzach w stylu skandynawskim świetnie sprawdzą się hokery w kolorze białym, czarnym lub szarym. Modele z bielonego drewna będą prezentowały się mieszkaniu naturalnie i estetycznie. Do nowoczesnych wnętrz będą także pasowały hokery ze skórzanym siedziskiem - miękkie i wygodne. Popularne są także hokery w stylu industrialnym - wykonane z metalu, o prostej konstrukcji i z drewnianym siedziskiem.

Poniżej znajdziecie najciekawsze modele hokerów, stołków barowych i taboretów!

Zobacz wideo
Więcej o: