Oryginalne komody do mieszkania - wybór redakcji

Karolina Mucha
01.09.2017 14:00
Zastawa, dodatki, obrusy, bielizna - każda z tych rzeczy powinna mieć swoje miejsce. Komoda będzie praktycznym, eleganckim i funkcjonalnym meblem w każdym mieszkaniu. Wybraliśmy dla was najbardziej oryginalne komody, które będą zarówno dekoracją, jak i idealnym miejscem do przechowywania drobiazgów!

Oryginalne komody do mieszkania - wybór redakcjiOryginalne komody do mieszkania - wybór redakcji Fot. sfmeble, kolaż ładnydom Fot. sfmeble, kolaż ładnydom

Komoda jest świetnym rozwiązaniem nie tylko jeśli chodzi o uporządkowanie przestrzeni - nada także wnętrzu oryginalności i elegancji. Praktyczny mebel sprawdzi się w łazience jako miejsce do przechowywania ręczników, w korytarzu - do szalików i czapek, w sypialni będziemy trzymać w niej bieliznę, a w salonie spełni funkcję dekoracyjną, będziemy też mogli ustawić na niej pamiątkowe, rodzinne zdjęcia.

Komody znajdziecie w różnych stylach i wzorach. Najbardziej popularne są klasyczne drewniane modele. Jeśli uwielbiacie styl vintage, mebel najlepiej zakupić w sklepie ze starymi meblami, obowiązkowo w kolorze orzechowego drewna. Miłośnikom stylu glamour do gustu przypadną komody o bogatych zdobieniach, z nietypowymi uchwytami i błyszczącymi elementami.

Mebel o oryginalnym kształcie lub wzorze z pewnością nada wnętrzu charakter i klimat, a także przykuje wzrok każdego gościa!

Wybraliśmy dla was najbardziej oryginalne i ładne komody!

Mebel o

Zobacz wideo
Więcej o: