"Naturalnie w kuchni" - najnowsza oferta Biedronki

Drewniane i bambusowe dodatki wprowadzają do wnętrz powiew świeżości, egzotyki i przytulności. Najnowsza oferta Biedronki zatytułowana "Naturalnie w kuchni" przedstawia praktyczne i stylowe dodatki, dzięki którym kuchnia zyska urok! Jesteście ciekawi, co w niej znajdziecie? :)

'Naturalnie w kuchni' - najnowsza oferta Biedronki'Naturalnie w kuchni' - najnowsza oferta Biedronki Fot. Biedronka, kolaż ładnydom Fot. Biedronka, kolaż ładnydom

Biedronka stawia na naturalność! Kuchnia to serce każdego domu, a bambusowe akcesoria jeszcze bardziej ocieplą wygląd tego pomieszczenia. W Biedronce już od poniedziałku 4 września możecie kupić bambusowe suszarki do naczyń, tace śniadaniowe, idealne na leniwe, niedzielne poranki, obrotowe deski do serwowania, stojaki na noże, skrzynkę na herbatę, miski, a także chlebaki. Wszystkie bambusowe akcesoria pochodzą od Smukke Kitchen, skandynawskiej marki z wyposażeniem wnętrz.

Nie zapomnijcie o wadze kuchennej - przyda się do odmierzania produktów podczas gotowania czy pieczenia. Waga z Biedronki ma dotykowy panel, antypoślizgowe nóżki i platformę wykonaną z naturalnego bambusa.

Naturalność do kuchni możecie wprowadzić także za pomocą kolorowych, wzorzystych ścierek kuchennych wykonanych w 100% z bawełny lub niedużego dywanika z antypoślizgowym podkładem.

Dodatkowo od poniedziałku w Biedronce możecie kupić sprzęty, takie jak: frytkownica, opiekacz do kanapek, minipiekarnik idealny do wypiekania ciasteczek, radio kuchenne, które umili czas podczas gotowania, a także blender i czajnik z wykończeniem imitującym drewno.

Poniżej znajdziecie drewniane dodatki i akcesoria idealne, by stworzyć naturalną kuchnię!

Zobacz wideo
Więcej o: