Porządki w ogrodzie - sprzęty z Lidla

Karolina Mucha
06.09.2017 14:00
Koniec lata to czas porządków! Musimy odpowiednio zadbać i przygotować ogród na nadchodzącą jesień. W Lidlu znajdziecie sprzęty, które ułatwią prace ogrodowe i posłużą przez długie lata. Oferta obowiązuje od 7 września!

Porządki w ogrodzie - sprzęty z LidlaPorządki w ogrodzie - sprzęty z Lidla Fot. Lidl Fot. Lidl

W najnowszej ofercie znajdziecie odkurzacz ogrodowy, który zdecydowanie ułatwi prace porządkowe. Przyda się szczególnie jesienią, gdy musimy zmagać się z ogromem spadających z drzew liści. Elektryczny odkurzacz ma regulowany, ergonomiczny uchwyt i naramienny pasek. Urządzenie ma dużą moc, jest wydajne, a funkcja rozdrabniania zaoszczędza miejsca w worku.

Równie przydatne okażą się elektryczne nożyce. Doskonale sprawdzą się podczas przycinania żywopłotu, dzięki czemu praca nie będzie tak bardzo czasochłonna, a żywopłot stanie się największą ozdobą ogrodu. Wybierając nożyce elektryczne kierujmy się rodzajem ostrza, mocą i ciężarem urządzenia. Do przycinania mniejszych krzewów i drzewek wygodniejszy będzie sekator.

Jeśli mamy w przydomowym warsztacie piłę, pomocne może się okazać urządzenie do ostrzenia łańcuchów. Urządzenie ma wbudowany mechanizm pozwalający na indywidualnie regulowanie kąta ostrzenia oraz szynę prowadzącą z regulowanym ogranicznikiem. Dobre parametry techniczne zapewnią niskowibracyjną pracę silnika, a stabilna podstawa z odlewu aluminiowego zapewni komfort użytkowania.

Najnowsza oferta Lidla przypadnie do gustu męskiej części czytelników! Poniżej znajdziecie dobrej jakości urządzenia w świetnych cenach.

Więcej o:
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • jovvita44

    Oceniono 1 raz -1

    też powoli przymierzam się do jesiennych porzadków, czekam jeszcze parę dni i robimy wykopki ziemniaków, a potem w ruch pójdzie glebogryzarka ryobi, trzeba dobrze przekopać, wtedy na wiosnę lepsza ziemia będzie. Samemu ciężko by było przekopać cały ogród bo niby nie jest duży ale jednak te 5 arów to trochę zabawy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX