Pościel znanej marki Snurk dostępna w polskich sklepach. Gdzie można ją kupić? Ile kosztuje?

Pościel marki Snurk cieszą się coraz większym zainteresowaniem w Polsce. Dotychczas marka kojarzona była z pościelą dedykowaną dzieciom, jednak w swojej ofercie ma także propozycje dla starszych. Przystępna cena, świetna jakość i wyjątkowy design - tak w kilku słowach można podsumować rosnącą popularność holenderskiej pościeli. Gdzie można ją kupić? Ile kosztuje? Specjalnie dla was odpowiadamy na te pytania i podpowiadamy, którą pościel wybrać!

Pościel Snurk - dlaczego warto ją kupić?

Nie od dziś wiadomo, że pościel pościeli nierówna. Bogata oferta pościeli wcale nie ułatwia zadania. Na co zwrócić uwagę, żeby dokonać najlepszego wyboru? Pościel powinna być wykonana starannie i z najwyższej jakości materiałów. Te dwa kryteria decydują o komforcie spania i o funkcjonalności. Na co jeszcze powinniśmy zwrócić uwagę kupując pościel? Ważny jest również jej wygląd. To właśnie względy estetyczne często decydują o wyborze konkretnej pościeli. Prócz tradycyjnej bieli, na rynku można znaleźć modele w kwiaty, wzory, a także pościele przedstawiające postacie z bajek i filmów.

W tym zakresie marka Snurk zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Nadruki, które znajdują się na pościeli tej marki są tak realistyczne, że można odnieść wrażenie, że znajdują się tam naprawdę. Strój księżniczki, rycerza, piłkarza czy kosmonauty pozwoli przenieść się naszym pociechom w bajkowy świat, pełen wrażeń. Co ciekawe, pierwsza pościel z realistycznym nadrukiem powstała w wyjątkowo szczytnym celu. Założyciele marki stworzyli poszwy na kołdrę przedstawiające nadrukowane kartony. W ten sposób zwrócono uwagę na problem bezdomności. Do dziś grafika przedstawiająca posklejane kartony cieszy się ogromną popularnością i jest znakiem rozpoznawczym tej marki.

Sukces marki Snurk to połączenie jakości, wyjątkowego designu i przystępnej ceny. Niemożliwe? A jednak. Produkty marki Snurk projektowane są w Holandii, a produkowane w Portugalii. Co ważne, firma ma w swoim asortymencie zarówno produkty dedykowane dzieciom,jak i dorosłym. Fotograficzna grafika, wyjątkowe wzory, miękka, wysokiej jakości 100 % bawełna - to wszystko decyduje o komforcie spania.

Cena pościeli Snurk zależy od wielkości poszwy. Standardowy rozmiar 140 x 200 to koszt ok.  249 zł. Oczywiście, w polskich sklepach można kupić pościel w znacznie niższej cenie, ale będzie ona wykonana ze słabej jakości sztucznych materiałów. Źle dobrana pościel może powodować obtarcia i negatywnie wpływać na komfort spania, dlatego warto stawiać na produkty wykonane z dobrej jakości materiałów, które posłużą nam przez lata!.

Nasze propozycje:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.