Cotton ball - lampki, które stały się hitem!

Karolina Mucha
06.09.2017 08:50
Cotton ball, czyli bawełniane kule z ledowymi żarówkami, podbiły serca Polaków. Początkowo pojawiały się w pokojach dziecięcych, jednak szybko stały się hitem również w innych pomieszczeniach w mieszkaniu. Kuleczki wykonane z delikatnego materiału, w ciepłych kolorach, będą piękną i romantyczną dekoracją!

Cotton ball - lampki, które stały się hitem!Cotton ball - lampki, które stały się hitem! Fot. Cotton ball - lampki, które stały się hitem! Fot. Cotton ball - lampki, które stały się hitem!

Cotton ball to największy hit wnętrzarski wśród świetlnych dekoracji! Te kolorowe, bawełniane kuleczki najczęściej spotykane są w pastelowych, jasnych lub monochromatycznych odcieniach. Lampki wprowadzają do pomieszczenia przytłumione światło, które będzie na nas działać relaksacyjnie. Ten typ oświetlenia szczególnie przypadnie do gustu osobom o romantycznym usposobieniu.

Jeśli chcecie dodać do mieszkania przytulnego i domowego klimatu, cotton ball będą strzałem w dziesiątkę! Kolorowe kulki możemy usytuować praktycznie w każdym miejscu w mieszkaniu. Pięknie podświetlą lustro, ramę obrazu, kontury regału czy ramę łóżka.

Największą popularnością cieszą się światełka łączące błękit, szarość i biel, biel, szarość i brąz, pastelowy błękit z granatem i szarością, a także pastelowy róż z kolorem ecru. Kolor oświetlenia warto dopasować do pozostałych dodatków we wnętrzu.

Poniżej znajdziecie cotton ball w najmodniejszych wariantach kolorystycznych :)

Zobacz wideo
Więcej o: