Kosze do przechowywania: z bambusa, trawy morskiej, wikliny, metalu - praktyczne i ładne

Są lekkie, przewiewne, świetnie zastąpią pudełka, dzięki nim najdrobniejsze przedmioty w mieszkaniu zyskają swoje miejsce, kosmetyki będą uporządkowane, a łazienka przytulna. Co to takiego? Kosze! Wykonane z bambusa, trawy morskiej, hiacyntu wodnego, metalu, wikliny - znajdziecie ich mnóstwo!

Kosze wykonywane są z przeróżnych materiałów. Pasują nawet do najbardziej nowoczesnych wnętrz. Lekkie konstrukcje sprawią, że dodadzą wnętrzu przytulności i doskonale zaprezentują się zarówno w pokoju, łazience, jak i garderobie.

Kosze metalowe odnajdą się jako pojemniki na gazety w domowym gabinecie oraz biurze. Modele mniejszych rozmiarów posłużą jako pojemniki na długopisy i ołówki. W koszach z bambusa można przechowywać klucze, kosmetyki do makijażu, sztućce czy pieczywo.

Modele z trawy morskiej świetnie sprawdzą się w roli donic na kwiaty - zarówno w mieszkaniu, jak i na balkonie czy tarasie. Z kolei kosze z hiacyntu wodnego są doskonałe na pranie lub do przechowywania cięższych przedmiotów. Hiacynt jest materiałem bardzo wytrzymałym. Koszyki z wikliny będą idealnym pojemnikiem na chleb na stole, kuchenne przyprawy, sprawdzą się także na kosmetyki w łazience.

Poniżej znajdziecie propozycje koszy z wyżej opisanych materiałów. Wiemy, gdzie je kupić!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.