Wnętrze musi mieć charakter - wiemy, jakie wybrać dodatki. Znajdziecie je w Biedronce!

Poduszka w pasy zebry, pufa w cętki, koc w egzotyczny wzór - takie dodatki wystarczą, by wnętrze nabrało klimatu safari. Dzięki ramkom na zdjęcia, wazonom i dekoracjom mieszkanie zyska niesamowity charakter. Takie dodatki znajdziecie w najnowszej ofercie sieci sklepów Biedronka!

Wnętrze musi mieć charakter - wiemy, jakie wybrać dodatki. Znajdziecie je w Biedronce!Wnętrze musi mieć charakter - wiemy, jakie wybrać dodatki. Znajdziecie je w Biedronce! Fot. Biedronka Fot. Biedronka

Zwierzęce printy co jakiś czas powracają do aranżacji wnętrz. Pojawiają się na dywanach, pufach, poduszkach, dzięki czemu dodają wnętrzu intrygujący, ale i przytulny charakter. Pamiętajmy, że dodatki w cętki czy pasy są bardzo wyraziste i należy używać ich z wyczuciem.

W najnowszej ofercie Biedronki znajdziecie miękkie poduszki w lamparcie cętki i paski zebry. W podobnych wzorach sklep oferuje także koce z mikrofibry. Świetnym wnętrzarskim dodatkiem będzie pluszowy puf, który kupicie w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Dodatkowo znajdziecie w dyskoncie dekoracje ścienne, ceramiczne wazony, świeczniki oraz ramki na zdjęcia. Drobne dodatki pozwolą nadać wnętrzu rodzinny i ciepły charakter.

Poniżej znajdziecie dodatki w stylu tych ze sklepów Biedronka, wiemy za ile można je kupić :)

Zobacz wideo
Więcej o: