Parawan dekoracyjny - funkcjonalny dodatek do mieszkania. Wiemy, gdzie kupić najciekawsze modele!

Lekki, praktyczny, oddzieli strefy w pokoju, zasłoni kąt, zaaranżuje garderobę - o czym mowa? O parawanie dekoracyjnym! Będzie nie tylko funkcjonalnym dodatkiem w każdym mieszkaniu, ale też spełni funkcję dekoracyjną. Wybraliśmy dla was najładniejsze modele, które odmienią wnętrze! :)

Parawan dekoracyjny - funkcjonalny dodatek do mieszkania. Wiemy, gdzie kupić najciekawsze modele!Parawan dekoracyjny - funkcjonalny dodatek do mieszkania. Wiemy, gdzie kupić najciekawsze modele! Fot. okazje.info, kolaż ładnydom Fot. okazje.info, kolaż ładnydom

Parawany składają się z trzech połączonych zawiasami ścianek. Wybór jest ogromny, znajdziemy modele drewniane, szklane, wykonane z metalu czy plastiku. Najoryginalniejsze są parawany z fotografiami miast, zwierząt, natury lub zdobione kolorowymi wzorami.

Parawan świetnie sprawdzi się w roli garderoby, oddzieli przestrzeń i da poczucie intymności. Ten praktyczny mebel pasuje w każdym domu, a jego zalety najbardziej docenimy w małych mieszkaniach i kawalerkach, gdzie otwarta przestrzeń może być czasami niekomfortowa.

Poniżej znajdziecie parawany dekoracyjne wybrane dla was przez redakcję. Zobaczcie wszystkie, być może jest tam model, który szczególnie przypadnie Wam do gustu?

Zobacz wideo
Więcej o: