Koc syreni ogon to hit tego sezonu. Gdzie go kupić?

red
10.01.2019 15:30
Koc syreni ogon podbił serca dorosłych i dzieci na całym świecie i bije rekordy popularności! Sprawdzi się jako prezent i jest idealnym towarzyszem w sezonie jesienno-zimowym.

Nic dziwnego, że koc syreni ogon jest tak popularny. Pozwala na chwilę przenieść się w świat bajek i dorosłej kobiecie czy małej dziewczynce poczuć się jak syrenka. To świetny gadżet dla zmarzluchów, którzy wylegując się na kanapie, muszą mieć szczelnie owinięte stopy.

Koc z wyglądu przypomina trochę śpiwór. Najczęściej wykonany jest z wełny, akrylu lub bawełny. Ogrzeje stopy i nogi ze wszystkich stron, można naciągnąć go również wyżej, na tułów. Czy zimą może być coś bardziej przydatnego? Najczęściej wybierane są modele zakończone ściągaczem, które najbardziej przypominają płetwę syreny.

Koce w kształcie syrenich ogonów dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Oczywiście można je zrobić samodzielnie (przydadzą się grube druty), ale jeśli brak wam czasu lub umiejętności, znajdziecie je tutaj.

Ceny różnych modeli koców wahają się w przedziale 30-200 złotych.

Fot. mat. prasowe

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (27)
Zaloguj się
 • Aś Koso

  Oceniono 52 razy 42

  Już widzę te powybijane zęby, jak trzeba nagle zerwać się z łóżka 😁

 • dante_waw

  Oceniono 31 razy 27

  "Polacy oszaleli"...., "nienawidzą go lekarze"... "Chodakowska taki ma, teraz mozna znalezc go za pol ceny tutaj" :)

 • anitani

  Oceniono 20 razy 14

  Koc śledź.

 • hummer_my_vehicle

  Oceniono 26 razy 14

  koc dla jeleni

 • rikitiki_tak

  Oceniono 15 razy 13

  jest pszepiękny i majo go gwiazdy czy jakoś tak.

 • plastikpiokio

  Oceniono 14 razy 12

  jak wiecie to dlaczego nie kupujecie sobie ???? ---toc to paskudztwo jakich mało moja modna ciocia schodząc z tapczanu zaplątała się w ten ogon i rozkwasiła sobie kinola .---klnie jak szewc do dzisiaj. że uległa modzie .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX