Idealny kubek na zimowe wieczory - najładniejsze modele

Zimowe wieczory są bardzo długie. Uwielbiamy je spędzać pod kocem, oglądając ulubiony serial z kubkiem gorącej herbaty w ręku. Przetrwanie tej ponurej i chłodnej pory roku, szczególnie teraz podczas ostrych mrozów wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego wybraliśmy dla was ładne i niedrogie kubki, które będą idealne na jesienne wieczory!

Idealne kubki na zimowe wieczoryIdealne kubki na zimowe wieczory Fot. okazje.info, kolaż ładnydom Fot. okazje.info, kolaż ładnydom

Wszyscy wiemy, że w ładnym kubku herbatka lepiej smakuje, a estetyczny wzór umila czas zimowej, chłodnej aury za oknem. Zabawny kubek z motywem sowy, liska, z papugami, owieczkami czy parą kotków wywoła uśmiech na każdej twarzy. Miłośnikom muzyki polecamy kubek z uchwytem w kształcie saksofonu!

Romantyczne dusze z pewnością wybiorą kubki w pastelowych kolorach, z drobnymi i delikatnymi kwiatkami lub kropkami. Kubek z cytatem lub sentencją poprawi humor nawet w najbardziej deszczowy wieczór!

Kubek będzie również świetnym pomysłem na prezent! Warto dobrać motyw lub kolor kubka do charakteru osoby, która zostanie nim obdarowana.

Poniżej znajdziecie kubki wybrane dla was przez naszą redakcję! :)

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.