Robot sprzątający nie musi być drogi. Ceny odkurzaczy zaczynają się od 230 zł

WG
19.09.2017 16:45
Jeśli wydaje wam się, że robot sprzątający to gadżet zarezerwowany tylko dla najbogatszych - jesteście w błędzie. Automatyczne odkurzacze można kupić już za nieco ponad 200 zł.

Fot. irobot

Za roboty znanych marek często musimy zapłacić kilka tysięcy złotych. Owszem, prawdopodobnie są cichsze, dokładniejsze i często pracują dłużej po jednym ładowaniu baterii. Nawet tanie odkurzacze mają czujniki, dzięki którym bez problemu omijają przeszkody. Przygotowaliśmy dla was przegląd robotów sprzątających dostępnych w polskich sklepach.

Zobacz wideo

Zapisz

Więcej o:
Komentarze (24)
Zaloguj się
 • jesusbuiltmyvolkswagen

  Oceniono 32 razy 28

  Gdzie ten przegląd? Ja tu widzę tylko kwerendę z "zaprzyjaźnionego" e-sklepu.

 • Oceniono 13 razy 7

  Szkoda że nie jest polecany Xiaomi. Za granicą około 1000PLN w Polsce ~1400. Najlepszy robot na rynku. W testach bije najdroższą roombę, i jako jedyny skanuje mieszkanie i zna jego bieżący rozkład. Korzystałem z chińczyka za 300PLN i dawał radę, ale na odkurzanie potrzebował godzinę i było jako-tako. Xiaomi potrzebuje 24minuty i nie ma się do czego przyczepić.

 • Katarzyna Wasiak

  Oceniono 4 razy 2

  Ja mam tego Mamibota co jest w zestawieniu. Naprawdę fajny sprzęt. Jakiś mega drogi nie był, a działa super. Jedno ładowanie starcza na dość długo, no i co najważniejsze jest naprawdę dokładny.

 • Oceniono 10 razy 2

  polecam zainteresować się Xiaomi Mi Robot, albo którymś z wyższych model iLife, za nie duże pieniądze świetne odkurzacze, tutaj porównanie: chinaprices.pl/chuwi-ilife-robot-vacuum-porownanie-parametrow/

 • pshemo255

  Oceniono 8 razy 2

  Tylko że te tanie roboty-odkurzacze nie sprzątną za dobrze. Obejrzyjcie jakikolwiek test tych "cudów" poniżej tysiąca

 • Barbarka Bolek

  Oceniono 1 raz 1

  porządny robot sprzątający raczej nie kosztuje 200 zł... ludzie. później są nie wiadomo jakie oczekiwania i lament że słabo sprząta. ja za swoją roombę 980 płaciłam rok temu więcej i to trochę więcej ale w domu robię generalne odkurzanie raz w miesiącu... a niską kasę niska jakość.

 • katejot666

  Oceniono 1 raz 1

  Żaden robot, tylko prosty żółw cybernetyczny, wymyślony prawie sto lat temu.

 • wirtualnyzbylut

  Oceniono 5 razy 1

  Problem polega na tym, że jeśli nie kupimy Roomby (irobot) jesteśmy de facto pozbawieni dostępu do części eksploatacyjnych.
  Co z tego że odkurzaczorobot kosztuje np. 500 czy 600 zł jak nie kupisz do niego szczotek zamiennych ?
  Ja w mojej 3-letnie roombie wymieniałem już główne szczotki (2x) i kilka razy (bliżej 10) szczotkę poziomą (nagarniającą).

 • opsamarkiewicz

  0

  Teraz jest taka duża konkurencja, że i te tańsze sprzęty robią robotę. Automatyczne odkurzacze przestały być ekskluzywnymi sprzętami dla bogatych, teraz wygoda jest dla każdego a rynek nie jest już tak zmonopolizowany, że trzeba mieć, trzeba wyłożyć kilka tysięcy. Mojego robota kupiłam za 500 zł i w 60-metrowym intensywnie użytkowanym mieszkaniu dobrze się sprawdza. Mam Zonder Robo Basic z Zeegmy. Dość długo jest w stanie pracować bez opróżniania.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX