Pojemnik śniadaniowy, lunch box - jaki wybrać?

KM
24.08.2018 10:30
Jak wybrać idealny pojemnik na lunch? Lepszy będzie z twardego plastiku, czy może z silikonu lub ze szkła? Czy lepiej sprawdzi się ten z jedną komorą, czy z przegródkami?

fot. Aladdin

Kiedy dzieci wracają do szkoły, rodzice ponownie muszą co rano zmierzać się z dylematem co zapakować pociechom na drugie śniadanie i obiad. Jak wiadomo, dzieci bywają niejadkami, dlatego posiłek powinien być pyszny, kolorowy, ale też ładnie zapakowany. Maluchom przypadną do gustu śniadaniówki z motywem ulubionego bohatera i spodobają się także koleżankom czy kolegom. Podbudowane dziecko z pewnością chętniej zje przygotowane smakołyki.

Starszym uczniom bardziej spodobają się pojemniki oryginalnym kształcie, w ciekawym kolorze lub ładnym designie. 

Dobrym rozwiązaniem są pojemniki z przegródkami. Ścianki przegródek powinny szczelnie przylegać do wieczka pudełka. Naszym faworytem jest silikonowy, składany pojemnik. Pusty zajmuje bardzo mało miejsca. Przygotowaliśmy kilka propozycji. Sprawdzą się modele z duża ilością przegródek. W takich pudełkach można schować nie tylko kanapki, owoce, warzywa, ale też coś słodkiego.

Wielbiciele jogurtów i płatków śniadaniowych czy musli powinni być zaopatrzeni w specjalny pojemnik, który będzie miał przegródkę zarówno na jogurt, jak i ulubione płatki. Przyda się także pojemnik na picie - polecamy kubki termiczne lub bidony. Pamiętajmy, by były szczelne, łatwo otwierane, ale też lekkie.

Zobacz wideo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Więcej o:
Komentarze (19)
Zaloguj się
 • sraczezwersacze

  Oceniono 9 razy 9

  A dla singlo-hipisów coś macie ?

 • psubrat2000

  Oceniono 6 razy 6

  Zwykłe Tupperware 1.2 albo 2.0L nie wystarczy?

 • jfk63

  Oceniono 17 razy 5

  Co za debilny tytuł!!! Korpo-hipster? SIę porządnie w głowę j...jcie!

  Hipster – przedstawiciel współczesnej subkultury, funkcjonującej zarówno wśród nastolatków, jak i ludzi po 20. i 30. roku życia i starszych. Wyznacznikiem stylu hipsterów jest deklarowana niezależność wobec głównego nurtu kultury masowej (tzw. „mainstreamu”) i ironiczny stosunek do niego oraz przesadne akcentowanie swojej oryginalności i indywidualności[1]. Hipsterzy silnie podkreślają swój wizerunek, rozumiany zarówno poprzez wyrazisty i "artystyczny" strój (m.in. w stylu vintage), jak i poprzez wyjątkowe, nieszablonowe zainteresowania. Pośród hipsterów ceniona jest deklarowana niezależność myślenia, zajmowanie się twórczością artystyczną, zainteresowanie niszowymi formami kultury, w tym muzyką, filmem niezależnym itd., niezależnymi magazynami typu Vice i Clash i stronami internetowymi takimi jak Pitchfork Media[2].

 • zbyfauch

  Oceniono 7 razy 3

  Drzewiej dwojaki kobita na pole nosiła ... Ech.

 • cymesgeszefciarz

  Oceniono 7 razy 3

  Czy ktoś robił badania jakie substancje z "plastiku" przenikają do żywności ? Ile "plastik" absorbuje środków myjących ? Czy jest to lepsze/gorsze niż jednorazówki i folia "aluminiowa" ?

 • kay48

  Oceniono 2 razy 2

  Tak jak podejrzewalem..."korpo-hipsterzy" to juz jest tak zidiocialy podgatunek, ze trzeba im mowic jaki pojemnik na jedzenie maja sobie kupowac...

 • moriach

  Oceniono 4 razy 2

  A co dla "hipsterów" którzy potrafią i (o zgrozo!) lubią czytać? To gazeta czy vlog?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX