Modne zegary. Modele za mniej niż 199 złotych

Dziś, żeby sprawdzić godzinę, najczęściej patrzymy na ekran naszego smartfona, jednak tradycyjny zegar ścienny powinien znaleźć się w każdym mieszkaniu. Patrząc na poruszające się wskazówki można odczuć wrażenie, że czas płynie nieco wolniej, oprócz tego zegar będzie świetną dekoracją. Wybraliśmy dla was najbardziej efektowne modele zegarów!

Fot. Homebook, materiały partnera

Szczęśliwi czasu nie liczą, ale warto mieć w domu zegar! W aranżacji mieszkania każdy szczegół ma swoje znaczenie. Najmniejsze drobiazgi budują klimat wnętrza. Warto postawić na piękny zegar.

Choć technologia poszła nieco naprzód, tradycyjne zegary ciągle są obecne w naszym życiu. Każdy dzień rozpoczyna dźwięk budzika: czy to starego nakręcanego modelu, czy radiobudzika. Niektórzy mają w domu zegar, które punktualnie o godzinie 12 zaczynają bić. Praktycznie w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu znajduje się jakiś czasomierz. Poniżej znajdziesz zegary za mniej niż 199 złotych.

Zarówno zegar ścienny, jak i stojący może stanowić świetną dekorację. Zegar z kulinarnym motywem przyda się w kuchni podczas gotowania i ozdobi pustą ścianę. Elegancki model w salonie dopełni aranżację i pięknie będzie prezentował się ustawiony na komodzie lub zawieszony nad kominkiem. We wnętrzach loftowych sprawdzi się stary fabryczny model, natomiast do rustykalnych warto wybrać modele z żelaza.

Fanom minimalizmu polecamy zegary bez tarczy. Do najmodniejszych modeli zaliczamy te, z niebanalnych materiałów. Świetnie sprawdzą się zegary z betonu, metalu, a nawet papieru! Wskazówki zegarów mogą zaskakiwać kolorami lub formą. Im bardziej oryginalne, tym bardziej efektowna dekoracja na ścianie.

Poniżej znajdziesz wybrane przez redakcję zegary za mniej niż 100 złotych. Nie musisz wydawać fortuny.

Więcej o: