Odkurzacz bezprzewodowy - sprawdź dlaczego warto go mieć! [CENY NAJLEPSZYCH MODELI]

Karolina Mucha
26.09.2017 14:00
Lubimy technologie, które ułatwiają nam codzienne życie. Jednym z niezastąpionych sprzętów jest odkurzacz. Modele bezprzewodowe są coraz bardziej popularne. Jakie są ich zalety? Przeczytajcie!

Odkurzacze bezprzewodoweOdkurzacze bezprzewodowe Fot. Philips Fot. Philips

Odkurzacz bezprzewodowy jest bezkonkurencyjnie najwygodniejszy podczas sprzątania. Ten model jest bezpieczny. Dlaczego? Nie ciągną się za nami długie kable, przedłużacze, o które łatwo się potknąć. Dodatkowo nie musimy szukać gniazdka w pobliżu miejsca sprzątania lub przepinać wtyczki przy zmianie pomieszczenia. Odkurzanie stanie się przyjemnością, tego sprzętu będziecie używać nie tylko raz w tygodniu!

Smukła sylwetka odkurzacza sprawia, że łatwo dotrzeć nim do każdego zakamarka. Nie będziemy już mieli problemu ze sprzątaniem przestrzeni między regałem a kanapą. Urządzenie zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż klasyczny odkurzacz, dzięki czemu łatwo go schować do szafy czy schowka. Odkurzacz bezprzewodowy nie wymaga worków. Ma wbudowany zbiornik, do którego wpada kurz oddzielony w wirującym powietrzu. Należy pamiętać jedynie o czyszczeniu filtra.

Odkurzacz bezprzewodowy jest lekki, nieduży i wykonany z materiałów wysokiej jakości. Warto mieć taki sprzęt w swoim domu. Poniżej znajdziecie kilkanaście modeli.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (6)
Zaloguj się
 • najgorszy-sort-polakow

  Oceniono 6 razy 6

  straciłem całe 10 sekund życia na przeczytanie bełkotu bez sensu i ładu .... ale sam chciałem moja wina...

 • kac

  Oceniono 4 razy 4

  Kolejna toporna reklama udająca artykuł.

 • bbastek13

  Oceniono 5 razy 3

  z tych wszystkich tylko dyson v6

 • Katarzyna Tym

  Oceniono 1 raz 1

  Kiepsko wydane niemałe pieniądze. Słabo zbiera i wyspuje śmieci. Trzeba mieć nerwy i czas żeby tym sprzątać. Szybciej i dokładniej robi się to zwykłą szczotką na kiju 😣

 • pminko

  0

  Z bezprzewodowych tylko Roomba. nigdy nie wrócę do zwykłego odkurzacza

 • antoniferdynand

  Oceniono 2 razy 0

  Generalnie bardzo pomocne i fajne urządzenie zwłaszcza jeżeli dysponuje się odpowiednią przestrzenią na jego trzymanie. Nie zastąpi zwykłego odkurzacza ale bardzo dobrze go uzupełnia przy codziennym utrzymaniu czystości (a w zasadzie odwrotnie).
  Miałem 12V Electroluxa z wyciąganym modułem do odkurzania stołu. Ten moduł był bez sensu bo wpływał na ograniczoną moc ssąca odkurzacza. Miał za to fajną stację dokującą.
  Teraz mam Rowentę 25V - jest nieporównywalnie lepsza ale to jest też inna generacja i napięcie. Na plus można zaliczyć brak modułu odkurzania blatu (lepsza moc i cyrkulacja) oraz kształt stopy. Minusem jest brak stacji dokującej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX