Kolorowy toster - radosny akcent w Twojej kuchni [WYBÓR REDAKCJI, CENY]

Toster gości w wielu kuchniach - pozwoli on na szybkie przygotowanie pysznego śniadania na ciepło. To urządzenie wcale nie musi być białe i nie wyróżniać się wyglądem! Wybraliśmy specjalnie dla was kolorowe tostery, które będą radosnym akcentem w waszych kuchniach! Zobaczcie sami!

Fot. Smeg, Delonghi, Sencor

Nie wyobrażamy sobie kuchni bez sprzętów AGD, które ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie i szybkie przygotowywanie posiłków. Dziś przegląd tosterów! Kolorowe modele ożywią aranżację każdej kuchni, a bogata paleta kolorów pozwoli na dopasowanie sprzętu do wystroju całej kuchni!

Urządzenie pomoże przygotować tosty z szynką, serem, pieczarkami lub tradycyjne grzanki, które posmarowane dżemem będą rewelacyjnie pasować do kubka kakao. Dzieci uwielbiają takie śniadania! Dodatkowo, gdy mały niejadek zobaczy, że kolorowy sprzęt potrafi wyczarować dla niego bajeczne śniadanie, od razu zabierze się do jedzenia!

Popularność białych, tradycyjnych urządzeń słabnie. W nowoczesnych kuchniach królują nowoczesne rozwiązania! Pastelowy toster to strzał w dziesiątkę!

Poniżej znajdziecie wybrane przez redakcję modele tosterów w świetnych cenach!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.