Mikser - niezastąpiony pomocnik w kuchni! Kolorowe modele to prawdziwy HIT! [CENY]

Karolina Mucha
03.10.2017 12:00
Mikser to niezastąpiony pomocnik, gdy chcemy coś wymieszać, posiekać czy ubić. Urządzenie powinno być dopasowane do potrzeb i stylu gotowania pani domu. Taki sprzęt nie musi być nudny! Kolorowe modele stały się prawdziwym hitem - ożywią aranżację kuchni i umilą gotowanie!

MikseryMiksery Fot. nokaut, okazje.info, kolaż ładnydom Fot. nokaut, okazje.info, kolaż ładnydom

Mikser pomoże przygotować krem do ciasta, koktajl, zupę krem czy wyrobić ciasto do naleśników. Warto kupić mikser o jak największej mocy, najlepiej 600 W lub więcej, dzięki czemu urządzenie posłuży nam przez dłuższy czas i będzie zdecydowanie bardziej pomocne. Mikser o dużej mocy potrafi posiekać nawet twarde produkty.

Najpopularniejszym modelem jest mikser kielichowy. Dzbanek przymocowany do podstawy jest wygodny w użyciu, możemy włożyć do niego produkty, uruchomić i spokojnie czekać, aż wszystko się ze sobą połączy. Wybierając mikser, zwróćmy uwagę na końcówki i misę - najlepiej, jeśli są wykonane ze stali nierdzewnej.

Nowoczesny mikser przyda się w każdym domu. Kolorowy model świetnie sprawdzi się jako prezent na parapetówkę - miłośnicy gotowania czy pieczenia z pewnością go docenią!

Poniżej znajdziecie miksery w najmodniejszych kolorach! :)

Zobacz wideo
Więcej o: