KAFTI - nowoczesne lampy, które złożysz sam!

Karolina Mucha
23.10.2017 11:00
Studio Kafti Design założone na Śląsku przez dwie siostry funkcjonuje od 2007 roku. Słynie z projektowania przedmiotów codziennego użytku. Na szczególną uwagę zasługuje oświetlenie - oryginalne, designerskie lampy w przystępnych cenach robią prawdziwą furorę. Zobaczcie sami!

Fot. fabrykaform

Lampy Kafti słyną z nowoczesnego wzornictwa i doskonałego wykonania, są bardzo wytrzymałe. Każdy produkt jest wykonany z materiałów przetwarzalnych, ekologicznych i naturalnych. Na pierwszy rzut oka lampy przypominają papierowe wycinanki.

Właścicielki firmy, siostry Monika Brauntsch i Sonia Słaboń, w początkowej fazie projektu założyły, że wytwarzane przez nie lampy cechował będzie nowoczesny design, funkcjonalność i przystępna cen. Lampy mają energetyczne kolory, które ożywią każde wnętrze i nadadzą mu charakter. Intrygujące kształty zachwycają każdego!

Lampy Kafti, dostarczane w płaskich opakowaniach, każdy może samodzielnie złożyć. Nie wymaga to dużych zdolności manualnych.

Poniżej znajdziecie najciekawsze modele lamp polskiej marki.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (3)
Zaloguj się
 • izarider

  Oceniono 7 razy 5

  Kawałek plastiku lub papieru nie może być drogi...

 • 0ya

  Oceniono 7 razy 3

  łał, pamiętam te lampy z lat siedemdziesiątych. wtedy były szczytem obciachu drobnomieszczańskiego i chyba nic się nie zmieniło.
  w każdym razie są średnio oryginalne.

 • mozart-47

  Oceniono 4 razy 2

  taką lampą to można sracz oświetlić, a nie porządne mieszkanie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX