Patelnie do placków i naleśników - przygotuj wesołe śniadanie

Karolina Mucha
07.08.2018 12:00
Szukasz pomysłu na unikatowe śniadanie? Chcesz zaskoczyć ukochaną osobę, poprawić sobie humor lub zachęcić dziecko do jedzenia? Patelnia do placków i naleśników z wytłoczonymi wesołymi buźkami to strzał w dziesiątkę! Zobaczcie sami!

Fot. fabrykaform

Większość z nas nie lubi jeść w samotności, w towarzystwie apetyt bardziej dopisuje. Rodzinne śniadanie to zawsze przyjemność, ale może by tak umilić je jeszcze bardziej? Uśmiechnięte placki lub naleśniki wprawią całą rodzinę w świetny nastrój.

Naleśniki i placki to prosty, szybki i smaczny pomysł na śniadanie. Do nich wystarczy już tylko jogurt, cukier puder, dżem lub krem czekoladowy. Rozrobienie ciasta zajmie dosłownie chwilę, a wesoła patelnia zamieni je w niesamowicie wyglądający posiłek.

W sklepach znajdziecie patelnie z wytłoczonymi buźkami, zwierzętami lub kwiatkami. Urocze foremki pozwolą wyczarować oryginalne i pyszne śniadanie.

Jeśli są wśród was zwolennicy standardowych naleśników lub placków, przygotowaliśmy także propozycje patelni bez wytłoczonych wzorów, jedynie z wydzielonymi strefami, co zapobiegnie sklejaniu się placków bokami.

Do naleśników francuskich warto zaopatrzyć się w patelnię z niskimi ściankami! Poniżej znajdziecie modele wybrane przez redakcję.

Zobacz wideo
Więcej o: