Najładniejsze wagi łazienkowe do 100 złotych [WYBÓR REDAKCJI]

Karolina Mucha/ KJ-Ż
13.08.2018 12:00
Waga łazienkowa to domowe must have - pomoże kontrolować masę ciała i będzie niezastąpionym towarzyszem podczas odchudzania. Powinniśmy wybrać sprzęt, który posłuży nam przez długie lata i będzie schludnie wyglądał. Mamy dla was najładniejsze modele wag łazienkowych.

Waga łazienkowa - jak wybrać najlepszą

Waga łazienkowa to sprzęt niezbędny w każdym domu. Pomaga kontrolować masę ciała i powinna posiadać ją każda osoba, która jest na diecie odchudzającej. Jak wybrać najlepszy model? W sklepach znajdziemy wagi elektroniczne oraz modele mechaniczne, z tradycyjną wskazówką. Największą popularność zyskały te pierwsze, ponieważ podają dokładniejszy pomiar, niż wagi mechaniczne.

Kupując wagę łazienkową powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jakość urządzenia. Solidnie wykonany model będzie zdecydowanie bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Warto zainwestować w sprzęt, który będzie nam służył przez lata.

pixabay

Zobacz najładniejsze wagi łazienkowe dla fanów klasycznego stylu:

Większość modeli wag elektronicznych wyposażona jest w nóżki antypoślizgowe, które okażą się w łazience bardzo praktyczne. Najnowsze urządzenia umożliwiają również pomiar wody w organizmie oraz ilość tkanki tłuszczowej. Wagi automatycznie wyłączają się i uruchamiają, gdy poczują obciążenie.

materiały partnera

Poniżej znajdziecie wybrane przez redakcję najładniejsze modele wag łazienkowych o nietuzinkowym wyglądzie:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (4)
Zaloguj się
 • fafarafafafa

  Oceniono 2 razy 2

  Za moich czasów waga powinna była przede wszystkim dobrze ważyć. A tu proszę - najważniejsze żeby była ładna.

 • nukula4

  Oceniono 1 raz 1

  Jedna waga zwiera rozgwiazdę! Zwierzę które uśmiercono by poprawić estetykę produktu? A może by w wagę wmontować łeb dyrektora tego zakładu? to podniesie estetykę jeszcze bardziej a ja chętnie kupię szkoda że będzie tylko jeden egzemplarz ale można dobrać kilku prezesów! Myślę ze nikt nie straci, zakupy dojdą do skutku.

 • ukos

  Oceniono 4 razy 0

  Najbardziej idiotyczną właściwością tych "wag" jest ich zachwalana przez sprzedawców "dokładność". Według nich o owej :"dokładności" do 0,1 kg świadczy podziałka. Tymczasem owe "wagi" (nawet te droższe) przeważnie nic sobie nie robią ze swojej "dokładności", a drugi odczyt po zejściu z "wagi" i ponownym na nią wejściu może się różnić od pierwszego nawet o 2,5 kg. Reklamację jest w tym wypadku bardzo trudno złożyć, bo pan albo pani nic nie kapują - jak to, przecież ma podziałkę co 0,1 kg, o co chodzi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX