Lodówka, piekarnik, płyta, pralka i zmywarka - przegląd sprzętów AGD polskiej marki

Wybór mebli, a szczególnie sprzętu AGD do kuchni, to temat wielu dyskusji wśród domowników. Sprzęt powinien być solidny, by posłużył przez długie lata, a jednocześnie ładny i idealnie pasujący do aranżacji kuchni. Przygotowaliśmy dla was przegląd sprzętów AGD do kuchni znanej, polskiej marki.

Fot. mediaexpert, kolaż ładnydom

Czego nie może zabraknąć w kuchni? Dużego AGD. Sprawą indywidualną jest, czy wybierzemy wolnostojące modele sprzętów czy wolimy te pod zabudowę.

Zakup lodówki, piekarnika czy kuchenki to inwestycja na lata. Warto zwrócić uwagę na klasę energetyczną urządzenia. Sprzęty mające dużą moc pracują szybciej, co ma szczególne znaczenie na przykład w ekspresie do kawy, jednak sprzęt taki pobiera więcej energii elektrycznej. Z kolei lodówka powinna mieć możliwie jak najmniejszy pobór mocy, ponieważ pracuje ona non stop.

Jeśli za zużytą energię elektryczną rozliczacie się według taryfy G12, polecamy kupić zmywarkę i pralkę z funkcją programowania czasu jej uruchomienia. W nocy energia jest dużo tańsza.

Lodówka, piekarnik, płyta grzejna i pralka to sprzęty niezbędne dosłownie w każdym mieszkaniu. Osoby zapracowane z pewnością zainwestują też w zmywarkę.

Poniżej znajdziecie przegląd sprzętów AGD znanej polskiej marki. Warto je mieć!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.