Black Friday - produkty, które warto kupić na wyprzedażach

Karolina Mucha
23.11.2017 14:30
Ostatni piątek listopada to wielki szał zakupowy w centrach handlowych - BLACK FRIDAY! Największa wyprzedaż roku i niesamowite produkty wnętrzarskie w okazyjnych cenach. Co to za dzień? W jakich sklepach obowiązują szalone promocje? Podpowiadamy!

Black Friday - produkty, które warto kupić na wyprzedażachBlack Friday - produkty, które warto kupić na wyprzedażach Fot. CC0 Public Domain Fot. CC0 Public Domain

Black Friday wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych - rozpoczyna tam sezon świątecznych zakupów. Koniec listopada to najlepszy czas, żeby zacząć myśleć o świątecznych prezentach dla najbliższych i nie ruszać w wir zakupów w ostatniej chwili. Sklepy odzieżowe, wnętrzarskie oraz te ze sprzętem technologicznym oferują okazje i zniżki, które trwają całą dobę.

W czarny piątek promocje w sklepach oscylują od 5 do nawet 80%. Dzięki promocyjnej akcji Black Friday jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Sklepy stosują wiele zabiegów" "2 produkty w cenie jednego ", "kup 2 produkty, a trzeci otrzymasz gratis ", "kup drugi za połowę ceny ".

Wybierając się na wyprzedaże warto zachować umiar i kupić tylko takie przedmioty, których rzeczywiście potrzebujemy. Jeśli jesteśmy w trakcie remontu lub niedużych zmian aranżacyjnych mieszkania, Black Friday będzie idealnym dniem na zakupy! Łóżka, materace, szafki nocne, krzesła, stoły możemy kupić w naprawdę zaskakującej cenie. Warto też inwestować w dodatki: koce, poduszki, pościel czy ramki na zdjęcia zawsze się przydadzą!

Jeśli nasz ulubiony sklep wnętrzarski ma stronę internetową, możemy już z wyprzedzeniem sprawdzić zapowiadane promocje i skutecznie zaplanować nasze wydatki.

Więcej o: