Prezenty dla małej dziewczynki do 200 zł

W święta warto podarować dzieciom mnóstwo radości. Sklepy prześcigają się w propozycjach prezentów. Dziś bierzemy na celownik to, co sprawiłoby przyjemność małej dziewczynce. Wybrane przez nas rzeczy kupisz za mniej niż 200 zł.

Fot. CC0 Public Domain

Z czego ucieszy się mała dziewczynka? Każda uwielbia bawić się lalkami. Małe dziewczynki często chcą naśladować swoje mamy. Świetnym prezentem będzie lalka imitująca niemowlę, wózek oraz wszystkie akcesoria z tym związane. Lalki typu Barbie oraz domki to marzenie niejednej małej księżniczki.

Dziewczynkom interesującym się modą przypadną do gustu stroje księżniczek, torebki z wizerunkiem ulubionej bajkowej postaci, szablony do projektowania strojów oraz gry pozwalające na kreowanie wizerunku modelek. Bardzo modne są kucyki, które możemy kupić w zestawie ze szczotkami i akcesoriami do pielęgnacji grzywy konika.

Jeśli chcemy zadbać o sprawność fizyczną naszego malucha, warto podarować w prezencie łyżwy, rolki, rowerek bądź hulajnogę. Pościel z motywem księżniczki lub bajkowych postaci zagwarantuje same piękne sny, a kubek z wesołym zwierzątkiem przyda się do serwowania napojów podczas zabawy.

Poniżej znajdziecie propozycje prezentów dla małej dziewczynki, które kupicie za mniej niż 200 zł.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.