Ubierz swój dom na Gwiazdkę - świąteczne dekoracje

Karolina Mucha
06.12.2017 10:00
Wprowadzenie świątecznego klimatu do mieszkania nie wymaga dużego nakładu finansowego. Wystarczą drobne przedmioty, by dom nabrał świątecznego wyglądu. Wybraliśmy dla was świąteczne dekoracje :)

Fot. Dekoria

Pięknie wyglądające potrawy, aromatyczne ciasta, uśmiechnięta i odświętnie ubrana rodzina - to właśnie tworzy magiczną, bożonarodzeniową atmosferę. Jednak świąteczny czas warto umilić jeszcze bardziej za pomocą dodatków do mieszkania.

Najważniejszym elementem dekoracyjnym, zgodnie z tradycją, jest choinka, na której muszą znaleźć się bombki, kolorowe światełka, skórki pomarańczy czy cukierki. Stół możemy przyozdobić gałązkami świerka, szyszkami lub kawałkami kory. Nie może zabraknąć ozdobnych lampionów i aromatycznych świec.

Ozdobne figurki w postaci reniferów, ustawione na komodzie lub obok choinki, wywołają uśmiech na twarzach domowników. Gorąca herbata lub kakao w kubku ze świątecznym motywem będzie doskonałym towarzyszem kawałka ciasta.

Poduszki na kanapie w salonie możemy ubrać w poszewki z motywem gwiazdek, choinek, reniferów. W świątecznych dekoracjach króluje kolor czerwony, beżowy, złoto oraz srebro.

Poniżej znajdziecie wybrane dekoracje.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (2)
Zaloguj się
  • komorka25

    Oceniono 7 razy 7

    HA! Ha! HA! Cytuję: "Wprowadzenie świątecznego klimatu do mieszkania nie wymaga dużego nakładu finansowego."
    Chyba was w tej redakcji porąbało! Nie dość, że obrażacie ciężko pracujących ludzi proponując im dekorowanie mieszkania na kilka dni za circa 1000 zł, to jeszcze nie bierzecie pod uwagę, że trzeba gdzieś ten badziewny kicz przechowywać,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX