Prezent dla chłopca za mniej niż 150 zł

Grudzień to czas gorączkowych poszukiwań prezentów dla najbliższych. Zawsze stajemy przed problemem, które z zabawek i sprzętów są najbardziej na czasie. Przygotowaliśmy propozycje prezentów dla chłopców, które kupicie za mniej niż 150 zł.

Fot. CC0 Public Domain

Choć sklepowe półki uginają się od zabawek, które można kupić dziecku, rodzice, dziadkowie, ciocie i wujkowie za każdym razem stają przed trudnym wyborem. Strzałem w dziesiątkę zawsze są gry i puzzle, które bawią, ćwiczą pamięć i uczą pracy zespołowej.

Chłopcy uwielbiają czuć się jak bohaterowie ulubionych kreskówek i bajek - strój rycerza czy Spidermana zdecydowanie ułatwi wczucie się w ich role. Zdalnie sterowane samochody, samoloty, maszyny rolnicze oraz drony wywołają uśmiech na twarzy każdego chłopca.

Warto zadbać o formę fizyczną dziecka i podarować mu na gwiazdkę deskorolkę, rolki, tarczę i rzutki lub rakietę do tenisa. Piłka, rękawice, buty czy ochraniacze piłkarskie pozwolą chłopcu poczuć się jak Robert Lewandowski.

Miłośnicy gier ucieszą się z najnowszych gier na PC, Xboxa lub Playstation, gadżetów niezbędnych do grania oraz solidnych słuchawek.

Poniżej znajdziecie zabawki oraz gadżety dla chłopców, które można kupić za mniej niż 150 zł.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.