Czajniki elektryczne z polskich sklepów. Przegląd modeli [CENY]

Karolina Mucha
21.02.2018 08:25
Czajnik elektryczny to sprzęt, który dziś znajduje się w większości kuchni. Wygoda użytkowania i szybkość gotowania wody zachęcają do nabycia takiego rodzaju czajnika. Wybraliśmy dla was modele z polskich sklepów.

Czajniki elektryczne z polskich sklepówCzajniki elektryczne z polskich sklepów Fot. okazje.info, ceneoagd Fot. okazje.info, ceneoagd

Przy wyborze czajnika najważniejsza jest jego pojemność. Im więcej domowników, tym lepiej wybrać większy model urządzenia. Nie bez znaczenia jest także moc czajnika. Największa sięga 3100 W, dzięki czemu woda gotuje się naprawdę szybko.

Oprócz parametrów technicznych warto wziąć pod uwagę walory wizualne. Czajnik musi być ładny, by stał się ozdobą kuchni. Wybraliśmy dla was czajniki elektryczne z polskich sklepów. Z pewnością wybierzecie model dla siebie, który wpisze się w wystrój kuchni :) Kolorowe urządzenie wprowadzi do wnętrza energię i mocny akcent, z kolei błyszczący, klasyczny czajnik będzie stylowy i elegancki.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (3)
Zaloguj się
 • virtualmen

  Oceniono 2 razy 2

  Same złomy i na dodatek drogie. Kupiłem 12 lat temu Zelmer Crystal i do tej pory funkcjonuje a łatwego życia nie ma.
  Widzę, że jest do tej pory w sprzedaży. jak mogę to wybieram polskie produkty.

 • a.lato

  Oceniono 1 raz 1

  Mam zielone dodatki w kuchni więc od razu kliknęłam w zielony czajnik Bugatti. 1041 zł za czajnik?! kogoś tu chyba poj***ło :-D

 • eri22

  0

  pokażcie taki który nie szumi...prosze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX