Pokój w męskim stylu - wiemy, jakie meble i dodatki wybrać!

Karolina Mucha
11.12.2017 13:00
Jak powinien wyglądać pokój mężczyzny? Najważniejsze, żeby był funkcjonalny i prosty. Musicie zobaczyć to wnętrze pełne charakteru!

Fot. Design Town

Mężczyźni nie lubią zbędnych przedmiotów. Pokój powinien podkreślać charakter mieszkającej w nim osoby. Z pewnością spotkaliście się ze stwierdzeniem, że pokój mężczyzny musi być urządzony w ciemnych kolorach. Dokładnie takie jest to wnętrze.

W pokoju znajdują się tylko niezbędne meble: duże łóżko, stół, krzesło, nieduża szafka na książki i wygodny fotel z podnóżkiem, na którym można się zrelaksować podczas grania w gry, oglądania filmów czy czytaniu książek.

Sekret dobrze urządzonego wnętrza tkwi w dodatkach. Pokój mężczyzny nie wymaga dekoracji czy efektownych tkanin. Świetnie sprawdzi się oryginalne oświetlenie, które jednocześnie będzie praktyczne. Najlepiej wybrać model, który będzie przypominał halogen lub reflektor uliczny. Zegar obowiązkowo musi mieć designerski, nowoczesny wygląd.  

Pokój mężczyzny musi odzwierciedlać jego męską naturę.

Więcej o:
Komentarze (12)
Zaloguj się
 • theorema

  Oceniono 18 razy 12

  buahaaahaaa...ten rower u wezgłowia łóżka...taki śmierdzący gumą, upaprany błotem, super pomysł. Chyba, że to dla jakiegoś typa, co nigdy na niego nie wsiada, a pedały mają być tylko dyskretną aluzją...

 • klassa

  Oceniono 8 razy 8

  Moja ulubiona Karolina Mucha okazuje się być znawczynią nie tylko nowych tryndów w urządzaniu wnętrz, lecz i znawczynią męskich natur.Bo - jak pisze - pokój mężczyzny nie tylko musi być urządzony w ciemnych kolorach ( ciemne praktyczne, bo się nie brudzą),nie może posiadać zbędnych przedmiotów,nie wymaga dekoracji, lecz musi odzwierciedlać jego naturę. Naturę najlepiej odzwierciedlają: krzesło Vincent,fotel z podnóżkiem, i reflektor na trójnogu.Zegar zaś musi obowiązkowo mieć nowoczesny wygląd.No, bez tego chłop się nie liczy. Z rzeczy praktycznych u chłopa w salonie obowiązkowy lep na muchy przyczepiony do powały.

 • jakobhorner

  Oceniono 6 razy 4

  "Pokój mężczyzny musi odzwierciedlać jego męską naturę." - pseudo artykuł, straszne wnętrza, totalny seksizm.

 • Nocny Marek300

  Oceniono 4 razy 4

  A kto ma tyle miejsca w pokoju? To na zdjęciu to z 40 mkw na oko.

 • dorsai68

  Oceniono 3 razy 3

  "Pokój w męskim stylu - wiemy, jakie meble i dodatki wybrać!"

  Nie. Nie wiecie.

 • miromaz

  Oceniono 2 razy 2

  Żenujące!

 • kiwdu53

  Oceniono 2 razy 2

  Gdzie są takie " 100 m "męskie" kawalerki. W mojej też jest łóżko (tylko).
  Kpina i pałacowa promocja

 • Monika Borkowska

  Oceniono 2 razy -2

  Ja też lubię proste wnętrza, w trochę skandynawskim a trochę loftowym stylu, to moje klimaty. Sami tak właśnie urządziliśmy mieszkanie. Sporo rzeczy mamy od Belbazaar w tym mój ukochany stolik kawowy - drewniany blat na metalowej konstrukcji. Prosty, solidny, z porządnych materiałów i litego drewna, tak właśnie lubię. Taki mebel posłuży wiele lat.

 • menel13

  Oceniono 2 razy -2

  I właśnie dlatego kobiety zarabiają mniej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX