Prezenty AGD na ostatnią chwilę [CENY]

Karolina Mucha
18.12.2017 11:01
Sprzęt AGD jako prezent na Gwiazdkę? Dlaczego nie! Większość z nas uwielbia praktyczne prezenty. W wielu przypadkach AGD będzie bardziej trafionym upominkiem niż na przykład niedopasowany ciuszek. Zobaczcie, jakie sprzęty wybraliśmy!

Prezent AGD na ostatnią chwilęPrezent AGD na ostatnią chwilę Fot. CC0 public domain, okazje.info, nokaut, kolaż ładnydom

Jaki prezent AGD sprawdzi się najlepiej? Aby dopasować go do obdarowywanej osoby, warto znać jej upodobania i dowiedzieć się, czego potrzebuje. Wielbiciel kawy z pewnością ucieszy się z kawiarki, spieniacza do mleka czy ekspresu do kawy. Wszystko zależy od funduszy, jakimi dysponujemy. Uniwersalnym prezentem dla każdego będzie elektryczny lub soniczny zestaw do mycia zębów. Niektóre rodziny decydują o kupnie jednego wspólnego prezentu świątecznego. W takim przypadku warto zainwestować w zmywarkę do naczyń, blender, toster czy robota do sprzątania. Takie sprzęty zdecydowanie umilą rodzinne życie i pozwolą zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Każdy mężczyzna ucieszy się z golarki lub maszynki do strzyżenia. To prezent praktyczny i zawsze potrzebny, dodatkowo posłuży przez długi czas. Warto wybrać model, który zmniejsza podrażnienia skóry oraz daje możliwość golenia zarówno na mokro, jak i sucho.

Dla kobiet wybór prezentów AGD mamy naprawdę szeroki. Świetnie sprawdzi się depilator z kompletem nasadek, suszarka do włosów o dużej mocy, możliwości regulacji temperatury oraz funkcji jonizacji. Równie dobrym wyborem będzie prostownica, lokówka lub specjalne urządzenie do robienia profesjonalnych loków (to prawdziwy HIT, każda z pań będzie zadowolona z takiego prezentu).

Poniżej znajdziecie wymienione sprzęty wraz z cenami. To ostatni dzwonek, by kupić praktyczny prezent świąteczny!

Więcej o: