Wyprzedaż sprzętów RTV i AGD

Ruszyły poświąteczne wyprzedaże. To gratka dla łowców okazji. Sprzęty RTV i AGD można kupić nawet 50% taniej. Sprawdziliśmy, co warto kupić!

Sprzęty AGD potrzebne są w każdym domu. Każda obniżka to oszczędność dla naszych portfeli. Nawet 6-10% pozwoli zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych. Niedawno szaleliśmy w sklepach podczas Black Friday, jednak podczas poświątecznych wyprzedaży możemy zyskać jeszcze więcej! Sklepy z elektroniką wietrzą magazyny i sklepowe półki.

Warto kupić telewizor. Najnowsze modele można kupić nawet 900 zł taniej niż przed świętami. Wraz z nowym rokiem wiele osób planuje remont mieszkania. Z pewnością przyda się nowy sprzęt AGD do kuchni: kuchenka, piekarnik, mikrofalówka – modele do zabudowy zaskakują atrakcyjnymi cenami. Blendery, tostery czy opiekacze możemy kupić za naprawdę małe pieniądze. Miłośnicy kawy powinni wybrać się do marketu po ekspres do kawy. Solidny model, wyposażony w nowoczesne funkcje, zadowoli najbardziej wymagających.

Wyprzedaż obejmuje także odkurzacze i roboty, które będą nieocenionymi pomocnikami podczas wykonywania domowych obowiązków. Zdecydowanie umilą i skrócą czas pracy.

Poniżej znajdziecie wybrane przez nas modele sprzętów w najlepszych cenach.

Rękawiczka do smartfona pozwoli Ci korzystać z telefonu niezależnie od temperatury

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.