Stoliki kawowe - wielka wyprzedaż

Czas na zakupy w atrakcyjnych cenach. Zmiany aranżacji w mieszkaniu są wskazane, pozwolą odświeżyć wnętrze lub nadać mu nowy charakter. Wzięliśmy pod lupę stoliki kawowe. Te modele kupisz taniej!

Stolik kawowyStolik kawowy Fot. Shumee materiały partnera

Stolik kawowy lub ława - to mebel szczególnie przydatny w salonie. Idealny do zaserwowania naszym gościom kawy, herbaty czy innych napojów. Mebel o nietypowym kształcie dodatkowo stanie się świetną dekoracją.

Stoliki kawowe powinny być dostosowane wysokością do mebli wypoczynkowych w salonie. Warto zachować odpowiednią odległość między stolikiem a kanapą, optymalnie jest to 45 cm, by było można swobodnie przechodzić oraz wygodnie siedzieć. Rozmiar stolika kawowego jest uzależniony od naszych oczekiwań, jednak najlepiej prezentują się blaty, których długość odpowiada połowie do dwóch trzecich długości sofy. Stolik kawowy okrągły idealnie wpisze się w pomieszczenie, gdzie ustawione są różne siedziska - pufy, kanapy - oraz do niedużych salonów.

Na wyprzedaży warto kupić nowy mebel. W okazyjnej cenie możecie kupić modny stolik z drucianym koszem lub owalne, ponadczasowe modele. Nie brakuje także stolików o nietypowym kształcie, które pozwolą wprowadzić do wnętrza nieco oryginalności.

Wybrane przez nas modele stolików z polskich sklepów kupisz teraz z rabatem. Za tak małe pieniądze salon zyska nowy wygląd.

Więcej o: