Miękkie koce z wyprzedaży [za mniej niż 150 zł]

Karolina Mucha
29.08.2018 11:35
Przydają się podczas chłodnych zimowych i deszczowych wieczorów, popołudniowej drzemki, wyjazdu za miasto czy opalania w ogrodzie. W każdym domu znajdziemy miękki i ciepły koc. Wybraliśmy dla was najładniejsze modele z wyprzedaży!

Ciepły koc na jesienne wieczoryCiepły koc na jesienne wieczory Fot. Zara Home materiały prasowe

Większość z nas nie lubi zimna, za to uwielbiamy ciepłe i przytulne koce. Grube materiały chronią nas przed chłodem, zapewniają ciepło i komfort, a w ciepłym miejscu łatwiej o odpoczynek i komfortowe samopoczucie.

Podczas wyprzedaży warto zaopatrzyć się w koc, szczególnie kiedy na zewnątrz robi się coraz chłodniej. Wieczory spędzone pod miękkim przykryciem, z kubkiem gorącej herbaty, będą o niebo milsze. Dzieci również będą zachwycone - koc przyda się do budowania baz :) W sypialni może posłużyć jako narzuta na łóżko lub otulić nas podczas drzemki.

Nie bez znaczenia jest materiał, z jakiego został wykonany. Koce wełniane są miłe w dotyku i łagodzą niektóre dolegliwości zdrowotne. Koc polarowy będzie doskonały dla alergików i przyjemny dla skóry. Modele z bawełny świetnie sprawdzą się dla dzieci, a koce z angory zachwycą wyglądem i miękkością.

Poniżej znajdziecie najładniejsze i bardzo puszyste modele w świetnych cenach! 

Daj swojej ekotorbie drugie życie i stwórz z niej designerską poszewkę na poduszkę! Przekonaj się, jakie to proste

Więcej o: