Żelazka w atrakcyjnych cenach

Karolina Mucha
12.01.2018 09:00
Część z nas nienawidzi prasowania. Tymczasem to ono pozwala zadbać o schludny wygląd. Wybraliśmy żelazka, które umilą wykonywanie tej czynności. Kupisz je w atrakcyjnych cenach!

Na co zwrócić uwagę kupując żelazko? Przede wszystkim na jego moc. Najlepiej sprawdzi się 2200 W lub więcej. Wytworzona para ułatwi prasowanie. Ważne, by żelazko nagrzewało się szybko.

Kolejną kwestią jest uderzenie pary - im częstsze, tym łatwiej rozprasować liczne zagniecenia na ubraniach. Wiele modeli żelazek ma funkcję ręcznego włączania uderzeń pary w dowolnym momencie.

Stopa żelazka powinna być odporna na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania oraz łatwa do utrzymania w czystości. Nowoczesne żelazka często mają wbudowaną funkcję samoczynnego wyłączenia, dzięki czemu nie musimy się martwić o nasze mieszkanie.

Jeśli prasujemy naprawdę dużo, lepiej sprawdzi się stacja pary, czyli żelazko z oddzielnym pojemnikiem na wodę. Taki model żelazka wyrzuca parę wodną zdecydowanie częściej niż standardowe modele, zajmuje jednak dużo więcej miejsca podczas przechowywania.

Poniżej znajdziecie żelazka prosto z wyprzedaży oraz modele, które kupicie w atrakcyjnych cenach.

Jak prasować krócej, ale efektywniej? Nie czekaj aż żelazko się rozgrzeje! [PROSTE TRIKI]